Torba dla mamy

Spacery z dzieckiem to nierozłączny element macierzyństwa. Jednak aby w pełni się nimi cieszyć, niezbędna do tego będzie torba, która pomieści wszystkie akcesoria, jakie młoda mama musi ze sobą mieć. Warto przy wyborze kierować się tym aby torba dla mamy i dziecka była bardzo praktyczna, pojemna i funkcjonalna. Również podczas wizyt w przychodni czy u lekarza torba dla mamy będzie bardzo przydatna. Dobrze, aby posiadała dużo przegródek i kieszonek, co ułatwi rozplanowanie i spakowanie licznych artykułów dziecięcych. Czy wygląd torby ma znaczenie? Oczywiście, że tak! Wiedzą również o tym producenci. Aby trafić w nasz gust, niektóre torby są wykonane w stylu sportowym a inne typowo elegancko. Pamiętać należy też o tym, aby wybrana przez nas torba posiadała paski, które umożliwią przymocowanie jej do wózka. Stanowi to duże ułatwienie podczas przemieszczania się z dzieckiem. Jeśli więc zależy nam, aby codzienna opieka nad noworodkiem i niemowlakiem była łatwiejsza, warto mieć torbę, która nam w tym pomoże.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Czy torba dla mamy jest niezbędna?

Zanim dziecko przyjdzie na świat, rodzice przygotowują się na to, by zapewnić mu to, co niezbędne. Często zaskoczeniem dla młodych rodziców, jest fakt, jak wiele produktów muszą kupić. Poza głównymi produktami takimi jak wózek, łóżeczko czy ubranka niemowlęce, musimy pamiętać o wielu drobiazgach, które podczas codziennej opieki nad dzieckiem są bardzo ważne. Kiedy jesteśmy w domu mamy zwykle wszystko w zasięgu ręki. Kłopot może się pojawić, kiedy razem z dzieckiem opuszczamy tą bezpieczną i wygodną przestrzeń. Poza domem nasze dziecko ma takie same potrzeby. Wskazane więc aby każda odpowiedzialna mama była gotowa na każdą ewentualność, w końcu w każdym momencie maluch może domagać się jedzenia, czy będziemy zmuszeni zmienić pieluchę. 

Teoretycznie można sobie radzić półśrodkami i zamiast dedykowanej torby dla mamy stosować tymczasowe zamienniki, lecz w praktyce zwykle kończy się to kłopotem oraz nerwową atmosferą. Torba dla mamy to zdecydowanie artykuł niezbędny, jeśli chcemy mieć zawsze wszystko pod kontrolą.

Jakie produkty schować do torby dla mamy?

Torba dla mamy stanowi swego rodzaju niezbędnik, w którym warto umieścić wszystko, co może nam być potrzebne podczas spaceru. Warto trzymać w niej artykuły pierwszej potrzeby oraz jeśli starczy miejsce te, które będziemy zabierać na wszelki wypadek.

Mama chowa do torby najczęściej:

Zobacz, jak wiele produktów może pomieścić torba dla mamy:

przykład co może pomieścić torba dla mamy

Jakie cechy powinna posiadać idealna torba dla mamy?

Większość kobiet decyduje się na zakup torby dla mamy, by zapewnić sobie komfort i wygodę. Ilość obowiązków, które mamy na głowie po narodzinach maluszka potrafi być ogromna. Warto więc wybierać rozwiązania praktyczne. Takim jest właśnie dedykowana torebka dla mamy. To produkt, w którym możemy schować to, co będzie nam potrzebne poza domem. 

Na co zwrócić uwagę przy zakupie torby dla mamy?

  • Odpowiednia wielkość — torba powinna być na tyle duża, by zmieścić wszystkie artykuły, których potrzebujemy my i nasze dziecko. Zanim ją kupimy, dobrze jest zrobić odręczną listę, która pozwoli nam się zastanowić, co chcemy w niej nosić. Dobrze, jeśli będzie tam przestrzeń, w której zmieścimy również nasze prywatne rzeczy, jak dowód, portfel telefon. Idealnie, jeśli będzie to osobna kieszeń.
  • Ilość przegródek i kieszeni — kupując torbę dla mamy, upewnijmy się, że pozwoli ona łatwo zorganizować nam swoją przestrzeń. Dobrze, jeśli są w niej kieszonki, do których schowamy artykuły, które będziemy chcieli oddzielić od reszty.
  • Dodatki ułatwiające montaż — większość toreb dla mam ma uchwyty do ręcznego przenoszenia. Czasami, jeśli w torbie znajdzie się więcej produktów, dużo wygodniej zawiesić ją na ramię. Do tego potrzebny jest pasek, który powinien być na standardowym wyposażeniu torby. Jeśli często wychodzimy na spacer z wózkiem, przydatny będzie system montażu do stelażu wózka np. na metalowe klipsy.
  • Odporna wierzchnia warstwa — dobrze, jeśli została ona wykonana z materiału, który nie przepuszcza wody. Nie będziemy musieli się martwić, kiedy zaskoczy nas deszcz.
  • Specjalna przegroda termiczna na butelkę — to duże ułatwienie w przypadku dzieci karmionych mlekiem modyfikowanym. Nie musimy nosić wtedy dodatkowego termoopakowania, oszczędzając miejsce dla innych produktów.

Modna torba dla mamy

W dzisiejszych czasach, kiedy możemy liczyć na ogromny wybór produktów dla dzieci, duże znaczenie podczas ich wyboru ma również wygląd. Torba dla mamy to nie tylko gadżet praktyczny, lecz również artykuł typowo kobiecy. Zwracamy więc często uwagę na ciekawy wygląd i dopasowanie. Na nasze szczęście producenci nie próżnują w tej materii i możemy wybierać wśród wielu ciekawych modeli. Bez względu, czy szukamy odważnych połączeń kolorystycznych, czy może gustujemy w klasyce, takiej jak np. czarna torba dla mamy, łatwo znaleźć coś dla siebie. 

Torba dla mamy — cena

Koszt zakupu wygodnej torby dla mamy nie musi być wysoki. Jej cena zależy przede wszystkim od rodzaju torby oraz renomy producenta. Podstawowe modele możemy kupić już za ok. 100 zł. Jeśli szukamy produktu, który bardziej wpisuje się w obecne trendy, to musimy przygotować ok. 400 zł. 

Produkt dodany do ulubionych