Butelki Canpol

Butelki Canpol zyskały uznanie wśród mam maluszków na całym świecie. Firma oferuje produkty sprawdzone, bezpieczne i w atrakcyjnej cenie. Dla wygody rodziców butelki Canpol oferowane są w kilku rozmiarach, tak by można było łatwo dopasować produkt do potrzeb dziecka. Firma, przygotowując produkty dla najmłodszych, zwraca również uwagę na oryginalny i atrakcyjny wygląd. Dlatego łatwo znaleźć w ofercie przeurocze butelki niemowlęce, które łatwo skradną serce rodzica. Butelka Canpol zawiera również sprawdzone system odpowietrzania w smoczku. Ochrona przed kolką to jedna z wielu zalet smoczków do butelek tej marki. 

Pokazano 1-24 z 36 pozycji

Butelki Canpol — rodzaje

Canpol stara się dać rodzicom wybór, którego trudno nawet szukać w produktach innych marek. Butelka Canpol oferowana jest w wielu wersjach, tak by każdy rodzic wybrał dla swojego dziecka produkt, który spełni jego wymagania. Zróżnicowanie wyraża się zarówno w pojemności butelek, jak i ich kształcie. Cechy te mają odpowiadać dzieciom o bardzo zróżnicowanych potrzebach. 

Kształt butelek Canpol

Podstawowy podział butelek tej marki odnosi się do szerokości zastosowanej szyjki. Rozróżniamy więc butelki o szerokiej szyjce, jak i wąskiej. Zanim zakupimy odpowiedni produkt, często zadajemy sobie pytanie, który model jest lepszy. Według naszych obserwacji większość rodziców decyduje się na butelki Canpol w wersji szerokiej. Podyktowane jest to względami praktycznymi. Podczas codziennego używania butelek, dużo łatwiej w butelkach szerokich przygotowuje się pokarm dla niemowlaka. Unikamy dzięki temu frustracji np. z powodu rozsypania mieszanki. Kolejną zaletą butelki Canpol z szeroką szyjką jest większy komfort podczas jej mycia. Większych rozmiarów otwór ułatwia lepsze dotarcie do zakamarków, co pozwala pewniej usunąć pozostałości po posiłku. 

Wybierając kształt butelki, nie możemy również zapominać o odpowiednim smoczku. Nie są one zamienne, stąd decydując się na dany rodzaj butelki, musimy dobrać smoczek o dopasowanej szerokości. Szerszy smoczek pozwala na lepsze oparcie warg dziecka podczas picia z butelki. 

Mimo że częściej rodzice wybierają butelki szerokie, to pamiętajmy, że wybór w tej kwestii to tak naprawdę nasza indywidualna sprawa i również rodzice, którzy decydują się na butelki wąskie,  również są z nich zadowoleni. Dodatkowo zaletą wąskich butelek Canpol jest ich cena, która zwykle jest bardzo atrakcyjna. 

Butelka Canpol szklana czy plastikowa?

Niestety nie ma jednoznacznej na to odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co w naszej ocenie jest ważniejszą cechą. Butelki plastikowe Canpol są lekkie i wygodne podczas codziennego użytkowania. Nie musimy się martwić o ich łatwe stłuczenie, co zwykle w przypadku szkła stanowi największy kłopot. Niska waga nie sprawia również dziecku trudności podczas samodzielnego picia z butelki. Niestety plastik ma również swoje wady. Największą jest trudność domycia, bez pozostawienia śladów. Z upływem czasu w wyniku szorowania i oddziaływania mleka, butelki, które jako nowe są często przezroczyste, zachodzą specyficzną mgiełką, której nie sposób domyć. Jeśli zależy nam więc na lekkości i wygodzie podczas codziennego korzystania z butelki, to lepiej wybrać model wykonany z plastiku.

Butelki Canpol szklane pod tym względem są dużo lepsze. Szkło to trwały i łatwy w utrzymaniu w czystości materiał, więc niestraszne mu wielokrotne mycie. Butelki szklane są niestety bardziej podatne na zniszczenie. Są również dość ciężkie, co czasami może nam przeszkadzać. 

Szeroki wybór pojemności

Butelki Canpol oferowane są dla dzieci od urodzenia. Duża różnorodność pojemności pozwala łatwo dopasować wielkość butelki. Firma nie zapomina również o wcześniakach, dla których przygotowano butelkę w bardzo małej pojemności 60 ml. Dla starszych dzieci przewidziano butelki 120 ml, 240 ml, 250 ml i największe ok. 300 ml. 

Butelka Canpol — jakie ma zalety?

  • Szeroki wybór smoczków do butelek, co pozwala dokładnie dobrać wielkość przepływu.
  • Obecność systemu antykolkowego w smoczku. Specjalny zaworek ogranicza ryzyko kolki, zapobiegając mieszaniu się powietrza z pokarmem.
  • Wygodna skala pojemności. Ułatwia komfortowe przygotowanie mleka dla dziecka.
  • Optymalny kształt smoczka. Pozwala łączyć karmienie piersią i butelką.
  • Możliwość zastosowania zarówno smoczków lateksowych, jak i silikonowych.
Produkt dodany do ulubionych