Pieluszki flanelowe kolorowe i białe

Pielucha flanelowa biała i kolorowa

pieluszki flanelowe kolorowe

Flanela jest bardzo miękką tkaniną wykonaną z bawełny. Na jej powierzchni można wyczuć delikatny meszek. Pieluchy flanelowe są tak lubiane przez rodziców przede wszystkim dzięki swym właściwościom termoizolacyjnym. Pieluszka flanelowa często używana jest jako izolacja przed zimnem. Ma za zadanie ochronić delikatną skórę dziecka przed chłodem. Stąd flanelowe pieluszki mamy wykorzystują jako podkład np. na przewijak czy podczas wizyty u lekarza i ważenia. Jest to produkt przydatny zarówno podczas zimy jak i w pozostałych porach roku. Kiedy jest cieplej można takiej pieluszki użyć do osłonięcia dziecka od wiatru. Pieluszka flanelowa jest odpowiednio gruba aby skutecznie osłaniać dziecko a jednocześnie nie powodować przegrzania. 

Pokazano 1-24 z 68 pozycji

Pieluchy flanelowe cena

Cena pieluszek flanelowych pozwala rodzicom na swobodny zakup większej ilości sztuk bez obawy o domowy budżet. Jest to produkt tani który nawet jeśli się zniszczy przy intensywnym użytkowaniu nie będzie żal wymienić na nowy. Najtańsze są tradycyjne białe pieluszki flanelowe. Ich cena oscyluje w okolicy 4-5 zł. Droższe są wzorzyste i barwione wersje.

Tradycyjna biel czy kolorowe pieluszki?

Rodzice wybierać mogą z ogromnej ilości wzorów i kolorów. Osoby przyzwyczajone do tradycyjnych pieluszek z pewnością zdecydują się na uniwersalną biel. Dla tych mam które wolą pieluszki typowo kolorystycznie skierowane do dziewczynek lub chłopców atrakcyjne okażą się błękity i róże. Stale modne są wszelkiego rodzaju szare pieluszki flanelowe.

Również w przypadku wzorów panuje pełna dowolność i ogromny wybór. Popularne są wszelkiego rodzaju gwiazdki, groszki, jak i sympatyczne zwierzątka (owieczki, modne sówki, słoniki). 

Rozmiar pieluszek flanelowych

Absolutnym standardem w przypadku flaneli jest rozmiar 70x80cm i to właśnie w nim znajdziemy największy wybór. Czasami oferowane są pieluchy w rozmiarach 60x80 i 80x80cm jednak występują one sporadycznie.

Polskie pieluchy flanelowe

Z uwagi na fakt, iż polskie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty jakości jako sklep oferujemy produkty rodzimych producentów. Mamy pewność, że użyte do ich produkcji materiały zostały odpowiednio przebadane i są w pełni bezpieczne.

Produkt dodany do ulubionych