Baldachim i moskitiera do łóżeczka niemowlęcego

Aby łóżeczko niemowlęce nabrało uroku warto zastanowić nad dodatkami do pościeli które nam w tym pomogą. Czasami wydaję się, że pomimo naszych starań czegoś brakuje do pełni szczęścia i nie jesteśmy do końca usatysfakcjonowani z osiągniętego efektu. Jeśli baldachim do łóżeczka to produkt którego wcześniej nie braliśmy pod uwagę to zdecydowanie warto przemyśleć jego zakup, gdyż jest to jedna z tych rzeczy która doskonale uzupełnia się z pościelą niemowlęcą.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Baldachim do łóżeczka

Baldachim na łóżeczko obejmuje zwykle górę łóżeczka i połowę jego boków. Baldachim dla dziecka poza efektem czysto dekoracyjnym dodatkowo delikatnie osłania dziecko. Może on zostać zakupiony jako komplet zawierający pościel do łóżeczka z baldachimem lub zupełnie oddzielnie. Kupowanie w komplecie ma znaczenie jeśli zdecydujemy się na baldachim wykonany z bawełny – zwykle pod kolor pościeli. Większą popularnością cieszy się natomiast baldachim z tiulu, szyfonu, który jest lekki, delikatny i nie zabiera dziecku powietrza czy światła. Wśród kolorów cały czas króluje biel i to właśnie biały baldachim jest najczęściej wybierany jako uniwersalny. Jeśli rodzice decydują się typowo na baldachim dla dziewczynki, czy chłopca to w ofercie znajdziemy również róż i błękit. Baldachim do łóżka dziewczynki często ozdabiany jest poprzez dodatkową zawieszkę w postaci serduszek i gwiazdek. Dla chłopców przewidziano podobne dodatki w kolorystyce niebieskiej. Łóżeczko z baldachimem prezentuje się niezwykle elegancko a jego utrzymanie w czystości nie jest szczególnie kłopotliwe.

Moskitiera do łóżeczka

Inną propozycją jest moskitiera do łóżeczka. Produkowana jest najczęściej tak jak w przypadku baldachimu z szyfonu. Jeśli zastanawiają się Państwo jak odróżnić moskitierę do łóżeczka od baldachimu to należy zaznaczyć, że moskitiera na łóżeczko dziecięce jest znacznie większa i jej rozmiar wystarcza na opatulenie całego łóżeczka niemowlęcego dookoła. Spełnia więc dodatkowa rolę ochrony przed insektami i owadami w tym w szczególności przed komarami.

Stelaż do baldachimu i moskitiery

Bez względu na który produkt się zdecydujemy to aby zamontować jeden z nich niezbędny będzie stelaż do baldachimu czy moskitiery. Jest on uniwersalny i zwykle pasuje do każdego z tych produktów zamiennie. Stelaż na baldachim montujemy przykręcając go do szczebelków. Jeśli jest to baldachim to montowany jest na krótszym boku a dla moskitier na dłuższym. Bezpiecznie utrzymuje on baldachim nad dzieckiem. Jest na tyle trwały, że nawet pociągnięcie baldachimu przez malucha nie powoduje jego zerwania.

Produkt dodany do ulubionych