Baldachimy i moskitiery do łóżeczka

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

baldachim dla dzieckaBaldachim czy moskitiera do łóżeczka niemowlęcego?

Aby łóżeczko niemowlęce nabrało uroku warto zastanowić nad dodatkami do pościeli które nam w tym pomogą. Czasami wydaję się, że pomimo naszych starań czegoś brakuje do pełni szczęścia i nie jesteśmy do końca usatysfakcjonowani z osiągniętego efektu. Jeśli baldachim do łóżeczka to produkt którego wcześniej nie braliśmy pod uwagę to zdecydowanie warto przemyśleć jego zakup, gdyż jest to jedna z tych rzeczy która doskonale uzupełnia się z pościelą niemowlęcą.

Baldachim na łóżeczko obejmuje zwykle górę łóżeczka i połowę jego boków. Baldachim dla dziecka poza efektem czysto dekoracyjnym dodatkowo delikatnie osłania dziecko. Może on zostać zakupiony jako komplet zawierający pościel do łóżeczka z baldachimem lub zupełnie oddzielnie. Kupowanie w komplecie ma znaczenie jeśli zdecydujemy się na baldachim wykonany z bawełny – zwykle pod kolor pościeli. Większą popularnością cieszy się natomiast baldachim z tiulu, szyfonu, który jest lekki, delikatny i nie zabiera dziecku powietrza czy światła. Wśród kolorów cały czas króluje biel i to właśnie biały baldachim jest najczęściej wybierany jako uniwersalny. Jeśli rodzice decydują się typowo na baldachim dla dziewczynki, czy chłopca to w ofercie znajdziemy również róż i błękit. Baldachim do łóżka dziewczynki często ozdabiany jest poprzez dodatkową zawieszkę w postaci serduszek i gwiazdek. Dla chłopców przewidziano podobne dodatki w kolorystyce niebieskiej. Łóżeczko z baldachimem prezentuje się niezwykle elegancko a jego utrzymanie w czystości nie jest szczególnie kłopotliwe.

Inną propozycją jest moskitiera do łóżeczka. Produkowana jest najczęściej tak jak w przypadku baldachimu z szyfonu. Jeśli zastanawiają się Państwo jak odróżnić moskitierę do łóżeczka od baldachimu to należy zaznaczyć, że moskitiera na łóżeczko dziecięce jest znacznie większa i jej rozmiar wystarcza na opatulenie całego łóżeczka niemowlęcego dookoła. Spełnia więc dodatkowa rolę ochrony przed insektami i owadami w tym w szczególności przed komarami.

Bez względu na który produkt się zdecydujemy to aby zamontować jeden z nich niezbędny będzie stelaż do baldachimu czy moskitiery. Jest on uniwersalny i zwykle pasuje do każdego z tych produktów zamiennie. Stelaż na baldachim montujemy przykręcając go do szczebelków. Jeśli jest to baldachim to montowany jest na krótszym boku a dla moskitier na dłuższym. Bezpiecznie utrzymuje on baldachim nad dzieckiem. Jest na tyle trwały, że nawet pociągnięcie baldachimu przez malucha nie powoduje jego zerwania.

Produkt dodany do listy życzeń

Nasz sklep używa plików "cookie".