Komplety dla niemowląt

Szukając ubranek dla niemowlaka mamy możliwość zakupu zarówno pojedynczych elementów jak i gotowych zestawów. Wiele mam chce osobiście kompletować i dobierać poszczególne składniki ubrania dziecka. Są również i takie osoby, które wolą zdać się na doświadczenie producenta. 

Pokazano 1-24 z 31 pozycji

Jaki zestaw dla noworodka możemy znaleźć w sklepie?

sklepach dla niemowląt mamy możliwość zakupu wielu ciekawych i praktycznych kompletów. Dostępne są zarówno proste zestawy dwuelementowe jak i bardziej rozbudowane komplety. W tych prostych znajdziemy najczęściej produkty typu:

Jeśli zdecydujemy się na większy zestaw dla ubranek dla dziecka to często możemy spotkać elementy w postaci: body, koszulki bądź kaftanika, półspiochów lub spodenek i czapeczki. Skład takiego kompletu może być jednak bardzo różny więc warto zawsze dokładnie sprawdzić listę elementów. 

Dlaczego komplety dla niemowląt są tak bardzo lubiane przez rodziców?

zestaw dla noworodkaDla wielu rodziców ważne jest aby ubranko dziecka miało spójny charakter. W dzisiejszych czasach kiedy wybór odzieży niemowlęcej jest tak ogromny, mamy możliwość kompletowania uroczych stylizacji dla niemowlaka. Z naszego doświadczenia kontaktu z klientami w sklepie stacjonarnym możemy zdradzić, że większość rodziców szukając ubranek stara się dobierać je kolorystycznie w gotowe komplety. Producenci widząc tą tendencje starają się ułatwiać im to zadanie tworząc spójne kolekcje. Dużą zaletą zakupu w takim sklepie dla niemowląt jak nasz jest możliwość obejrzenia zdjęć udostępnianych przez producentów gdzie możemy zobaczyć jak dziecko prezentuje się we wszystkich elementach kompletu.

Jakie komplety dla noworodka warto kupić kompletując wyprawkę?

Szukając ubranek dla noworodka warto przede wszystkim zastanowić się nad odpowiednim rozmiarem. Najczęściej rodzice wybierają komplety ubranek w rozmiarze 56 i 62. Są to najpopularniejsze rozmiary początkowe wśród rodziców których dzieci urodziły się w optymalnym terminie. Dla maluszków, o niskiej masie urodzeniowej można znaleźć ubranka w mniejszych rozmiarach. Dla wcześniaków przewidziano zestawy 44 i 50. Wybierając gotowy zestaw odzieży niemowlęcej oszczędzamy czas i mamy pewność, że wszystkie elementy będą do siebie pasowały. W zestawach dla noworodków bardzo często możemy spotkać element którego próżno szukać w kompletach dla starszych dzieci. Są to tzw. łapki niedrapki chroniące dziecko przed mimowolnym skaleczeniem.

Kolorystka kompletów niemowlęcych

W ofercie znaleźć można zarówno komplety dla chłopca, jak i dziewczynki. Dostępna jest kolorystyka standardowa, czyli błękit i róż jak i uniwersalne szarości. Dla wielbicieli klasyki oferujemy zestawy w tradycyjnej bieli. Białe ubranka już od wielu lat są popularne i poszukiwane. Wielu rodziców decyduje się również na odważną kolorystykę i kupują ubranka w kolorach musztardowych, fioletach czy bordo.

Komplet niemowlęcy - materiał, wykonanie i pochodzenie

Ubranka dla niemowląt muszą się cechować najwyższą jakością. Niezwykle ważny jest materiał który musi posiadać odpowiednie certyfikaty i być delikatny dla skóry dziecka. Rodzice najczęściej wybierają komplety bawełniane dla niemowląt. Są one odpowiednio miękkie i jednocześnie trwałe. Warto wybierać produkty naszych rodzimych producentów, które bronią się przede wszystkim jakością i uroczym wyglądem. Polecamy ubranka Pinokio, zestawy Nicol czy Makoma.

U nas kupisz:

- komplet dla noworodka 56

- komplet niemowlęcy 62

- komplety wiosenne, zimowe

- zestawy na wyjście ze szpitala

Produkt dodany do listy życzeń