Eevi - Ewa Klucze

Firma Eevi szerzej znana na rynku polskim pod nazwą Ewa Klucze od prawie 20 lat dostarcza swoim klientom ubranka niemowlęce najwyższej jakości. Produkowane przez firmę Ewa Klucze ubranka charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz oryginalny design. 

Ubranka Eevi produkowane są ze szczególną dbałością o detale, a najważniejszym dla producenta jest zapewnienie dziecku odpowiedniej wygody i komfortu. Aby proces produkcji spełnił wysokie wymagania firma Eevi kontroluje go już od momentu wyboru właściwej przędzy. Nadzorowane są więc procesy powstania wyrobu od chwili tworzenia dzianiny, poprzez sitodruk, hafciarnię, szwalnię, aż do momentu zapakowania gotowego wyrobu. 

Pokazano 1-24 z 133 pozycji

Ubranka dla niemowląt Eevi produkowane są w kolekcjach na które składają się takie produkty jak pajacyki, śpioszki, kaftaniki, body czy półśpioszki. Rodzice, którym dana kolekcja wpadnie w oko mogą więc skompletować pełen zestaw odzieży, który idealnie współgra kolorystycznie. Kolekcje pojawiają się systematycznie więc zawsze można liczyć na coraz to piękniejsze nowości. 

Siłą marki Ewa Klucze – Eevi jest przede wszystkim oryginalne wzornictwo i śliczne dziecięce nadruki. Nam osobiście projekty prezentowane przez Eevi bardzo się podobają. Nadruki są delikatne a jednocześnie wyraziste i oryginalne. Firma Eevi często prezentuje na ubrankach bohaterów w postaci sympatycznych, uśmiechniętych zwierzaków.  Nie możemy nie wspomnieć w tym miejscu o niezwykłych projektach w których uczestniczy firma Ewa Klucze, czego przykładem jest oryginalna i kolorowa kolekcja utworzona przy współpracy  z Otylią Jędrzejczak. Firma Eevi oferuje odzież dla dzieci w rozmiarach od 50 do 104. Oferując ubranka Eevi w sklepie abc-bobasa.pl jesteśmy przekonani, że są to jedna z najlepszych produktów dla niemowląt jakie można spotkać na polskim rynku. Potwierdzeniem wysokiej jakości tych ubranek jest certyfikat „Bezpieczny dla dziecka” którym mogą się szczycić tylko nieliczne firmy odzieżowe w naszym kraju.  Wyprawką oparta na produktach Ewa Klucze to pewność najwyższej jakości i komfortu dla dziecka. 

Produkt dodany do ulubionych