Pielucho ceratki

Pieluchoceratki to produkt coraz częściej poszukiwany przez rodziców kompletujących wyprawkę dla noworodka. Doskonale sprawdzają się w różnych sytuacjach. Dzięki nim możemy ochronić materac lub inną powierzchnię przed zabrudzeniem. 

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Jak wygląda pieluchoceratka?

Produkowana jest ona najczęściej z pieluszki flanelowej, do której doszywana jest warstwa nieprzemakalnej ceraty. Większość pielucho ceratek przygotowywana jest w rozmiarze 50x60cm. Jest to na tyle uniwersalny rozmiar, że doskonale sprawdza się w każdej sytuacji. Pieluszki mają obszyte wszystkie krawędzie co zabezpiecza przed pruciem materiału. Flanela użyta do produkcji pielucho ceratki posiada w swym składzie 100% bawełny.

Ile kosztuje pieluchoceratka flanelowa?

Koszt zakupu jest niewielki. Za jedną sztukę mama zapłaci ok.8 zł. 

Gdzie sprawdzi się pielucho ceratka flanelowa?

Pieluchoceratkę możemy używać w domu i poza nim. Jest niewielkich rozmiarów i po złożeniu zmieści się w każdej torbie dla mamy. W domu najczęściej rodzice kładą ją na materacu, czy innej przestrzeni na której przewijają dziecko. Może to być również przewijak niemowlęcy

Warto również sprawdzić podkłady jednorazowe do przewijania, które doskonale sprawdzą się zarówno w szpitalu jak i po powrocie do domu z maluchem.

Urocze wzory pielucho ceratek

Większość mam gustuje w pięknych bajkowych wzorach. Tutaj również się nie zawiodą. Znajdziemy wśród pieluchoceratek przecudne nadruki, które doskonale będą pasować zarówno do dziewczynek, jak i chłopców. 

Popularne kategorie

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji

Produkt dodany do ulubionych