Krzesełka do karmienia

fotelik do karmieniaWygodne i bezpieczne krzesełko do karmienia

Krzesełko do karmienia jest bez wątpienia ułatwieniem zarówno dla rodzica jak i dziecka. Rodzice którzy początkowo bronią się przed jego zakupem szybko zmieniają zdanie. Fotelik do karmienia ma wiele zalet, które są nie do przecenienia w codziennej opiece nad dzieckiem. Fotel do karmienia dla niemowląt pozwala na wygodne i bezpieczne podawanie jedzenia dziecku. Obecność pasów zabezpieczających i ich prawidłowe używanie gwarantuje że maluszek jest zawsze bezpieczny. Siedzisko do karmienia jest wysokie co pozwala maluchowi jeść przy stole z rodzicami na takiej samej wysokości jak oni. Jest to ważne gdyż dziecku od małego wpaja się nawyk jedzenia wspólnych posiłków.
Przeglądając propozycje producentów możemy wybrać krzesełko do karmienia drewniane lub wykonane z plastiku. I jedno i drugie ma swoje zalety. Krzesełko do karmienia drewniane ustawiane jest w jednym poziomie i nie ma większej możliwości regulacji wysokości. Produkty drewniane spełniają zwykle podwójną funkcję gdyż przez starsze dzieci używane są jako krzesełko do karmienia ze stolikiem, który po jedzeniu może posłużyć do zabawy.
Krzesełko dla dzieci do karmienia wykonane z plastiku ma zdecydowanie większe możliwości regulacyjne. Zarówno oparcie jak i wysokość może mieć kilka ustawień więc może je bardziej dostosować dla wygody malca i rodzica. Minusem jest niestety zwykle wyższa cena w stosunku do modelu drewnianego. W przypadku krzesełek do karmienia plastikowych jest też opcja zakupu modelu ze stoliczkiem. Odbywa się to podobnie jak w modelach drewnianych – niestety zwykle kosztem regulacji wysokości.
Wybierając krzesełko do karmienia warto również zwrócić uwagę na regulację tacki która też się przydaje.
Ceny fotelików do karmienia niemowląt zaczynają się już od 100 zł lecz jak łatwo się domyślić ich funkcjonalność rośnie wraz z ceną. Polecamy produkty Caretero, Babyono i pozostałych firm dostępnych w sklepie abc-bobasa.pl.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji
Produkt dodany do ulubionych