Rożek velvet

Rożek velvet to produkt w jakości premium, dedykowany dla wymagających rodziców. Wykonywany jest dwustronnie z tkaniny bawełnianej i dzianiny velvet. Rożek velvet zapewnia dziecku delikatność i komfort. Rożek niemowlęcy jest produktem, którego podstawowym zadaniem jest zapewnienie dziecku wygody. Dla rodziców z kolei stanowi ułatwienie w pierwszych miesiącach życia malucha. Może tez on być zbawienny dla bliskich, którzy rzadko mają do czynienia z tak małym dzieckiem, a chcieli by wziąć malucha na ręce. 

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Dlaczego warto kupić rożek velvet?

Tym co sprawia, że velvet jest tak popularny jest jego niepowtarzalna miękkość. Swoją strukturą przypomina aksamit. Miękkość zawdzięczamy budowie materiału, na którą składa się krótki włos poliestrowy. Velvet spotykamy w wersji gładkiej i pikowanej. Zarówna jedna jak i druga opcja różni się wyłącznie wizualnie, a wybór zależy od tego która z nich bardziej nam się podoba.

Innym produktem premium, którego zakup warto rozważyć jest rożek muślinowy.

Wypełnienie rożka velvet

Wypełnienie stanowi najczęściej włóknina silikonowa. Mocowana ona jest dokoła rożka, tak aby podczas prania nie doszło do jej przesunięcia. Włóknina jest materiałem antyalergicznym. 

Zapięcie w rożku velvet

Dla wygody rodziców, rożki velvet posiadają najczęściej zapięcie w postaci rzepu. Pozwala on szybko zabezpieczyć rożek przed rozpięciem. 

Kolorystka rożków

rożek velvetMateriał velvet występuje w szerokiej kolorystyce. Rodzice wybierać mogą w tradycyjnych odcieniach różu i błękitu oraz bardziej oryginalnych barwach, takich jak butelkowa zieleń, czy jeans. Niesłabnącą popularnością cieszy się również uniwersalna szarość.

Bawełna i velvet - idealne połączenie

Rożki velvet mają budowę dwustronną. Jedną ze stron stanowi velvet a na drugiej znajduje się bawełna. Pozwala nam to używać rożka naprzemiennie. 

Produkt dodany do ulubionych