Bluzki dla niemowląt

Bluzki dla niemowląt to część garderoby maluszka która doskonale komponuje się ze spodenkami, leginsami czy półśpiochami. Dzięki dłuższemu rękawkowi dziecko jest dobrze chronione przed chłodem. Dodatkowym atutem może być w bluzce niemowlęcej ściągacz przy rękawku. Bluzki niemowlęce produkowane są zwykle z bawełny 100% lub tkanin z delikatną domieszką innych włókien dodawanych dla lepszej elastyczności. Bluzki niemowlęce posiadają podobnie jak w przypadku body napki na ramionku dzięki którym ubieranie jest łatwiejsze. Rozmiarówka zależy od preferencji producenta i najczęściej zaczyna się od rozmiaru 62.

W ofercie sklepu abc-bobasa.pl znajdą Państwo bluzki w kolorystyce dopasowanej zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Producenci których oferta dostępna jest na stronie naszego sklepu przykładają szczególnie dużą uwagę do komfortu i bezpieczeństwa dziecka. Bluzki szyte są więc z materiałów wysokiej jakości posiadających odpowiednie certyfikaty.

Bluzki dla dzieci zdobione są ciekawymi nadrukami. Najczęściej znajdziemy na nich wesołe dziecięce motywy lub napisy. Nadruki wykonywane są bezpiecznymi farbami wodnymi.

Oferujemy produkty takich polskich marek jak Pinokio, Eevi – Ewa Klucze, Makoma oraz Koala Baby.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Produkt dodany do ulubionych