Karmienie

karmienie niemowlątKarmienie niemowląt

Pod hasłem "karmienie" mamy znajdą w naszym sklepie zarówno akcesoria przydatne podczas karmienia piersią jak i butelką. Niezależnie od tego jak dziecko będzie karmione szczególną uwagę należy zwrócić na akcesoria wykorzystywane do tego celu. Będą to przede wszystkim butelki jak również różnego rodzaju pojemniki do przechowywania mleka matki. Wszystkie oferowane przez nas produkty wyprodukowane są bez szkodliwych składników typu bisfenol A (BPA), posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają wszystkie normy jakościowe. Decydując się na nasze produkty macie Państwo gwarancję, że są one bezpieczne dla zdrowia waszego dziecka i spełnią wasze oczekiwania.
Ponieważ karmienie noworodka to niezwykle odpowiedzialne zadanie to wybieramy jedynie produkty znanych i sprawdzonych producentów takich jak np.: Avent, Lovi, Nuk, Tomme Tippee.
Również w przypadku nieco starszych dzieci, aby ułatwić karmienie niemowlaka producenci oferują szereg ciekawych akcesoriów które zachęcą maluszka i sprawią, że posiłek będzie czystą przyjemnością zarówno dla dziecka jak i jego rodzica.

Pokazano 1-24 z 683 pozycji
Produkt dodany do ulubionych