Zachowaj wspomnienia

ramka z odciskiemRamka na odcisk dziecka

Kiedyś jedyną formą zachowania pamiątek z dzieciństwa dziecka były tradycyjne zdjęcia schowane do albumu. Obecnie oprócz albumów na zdjęcia, które mimo wszystko są coraz ładniejsze, mamy do wyboru mnóstwo innych ciekawych alternatyw. Nadal popularne są ramki na zdjęcia niemowlaka, ale z czasem zmienił się ich wygląd na bardziej nowoczesny co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi i ciekawszymi. Najnowszą formą zachowania wspomnień są odciski i odlewy malutkich rączek i nóżek niemowlaka. Mogą to być same odciski zamknięte w pudełeczku albo połączone z ramką ze zdjęciem naszej pociechy. Ramka z odciskiem zawiera bezpieczną glinkę która pozwala pobrać odcisk stópki czy rączki.
Oferta naszego sklepu na pewno pozwoli na dokonanie właściwego wyboru co do formy pamiątki. Z pewnością ramka na odcisk rączki i nóżki sprawia po wielu latach, że nie jedna mama mając taką pamiątkę, z łezką w oku ze wzruszenia, wróci pamięcią do czasów swojego macierzyństwa. Odcisk rączki i nóżki dziecka to wyjątkowa pamiątka o której warto pomyśleć bo chwile są nie do odzyskania.
Rodzice którzy gustują w tradycyjnych pamiątkach powinni zobaczyć ramki na zdjęcia dla niemowląt oferowane przez sklep abc-bobasa.pl. Z pewnością każdy rodzic znajdzie wyjątkową pamiątkę która nie raz sprawi wiele radości.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Popularne kategorie

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji

Produkt dodany do ulubionych