Spodnie dla niemowląt

Spodenki dla niemowlaka ubierane są najczęściej w komplecie z bluzeczkami lub bluzami. Doskonale sprawdzą zarówno w domu w czasie zabawy jak i podczas wszelkiego rodzaju wyjść. Spodnie dla niemowlaka produkowane są najczęściej z tkanin bawełnianych lub z niewielka domieszką innych włókien. Spodenki niemowlęce pozwalają dziecku na swobodną zabawę oraz zapewniają maluchowi ciepło.

Pokazano 1-24 z 37 pozycji

Jakie rodzaje spodni dla niemowlaka są najlepsze?

Wśród spodenek dla niemowląt wyróżnić można kilka rodzajów. Cieszą się one podobną popularnością.

Legginsy niemowlęce są jednym z nich. Zwykle są najcieńsze z całego zestawienia. Odpowiednia elastyczność legginsów niemowlęcych pozwala na swobodę ruchu i zapewnia komfort dla dziecka. Dzięki obecności ściągaczy zarówno w pasie jak i przy nogawkach legginsy nie podwijają się ani nie zsuwają. Są wygodne i praktyczne. Legginsy dla niemowląt są bardzo cenione przez rodziców i często kupowane już od rozmiaru 62.

Bardzo popularnym wśród rodziców niemowląt rodzajem spodenek są również pumpy niemowlęce. Od tradycyjnych spodenek różni je charakterystyczny krój. Obniżony krok pozostawia dużo miejsca na pieluszkę, i nie krępuje ruchów dziecka. Również producenci wyposażają je w praktyczne ściągacze.

Polecamy spodenki takich firm jak Pinokio, Eevi – Ewa Klucze czy Makoma i Koala Baby.

Product added to wishlist