Makoma ubranka dla niemowląt

Makoma ubrankaRodzice kompletując wyprawkę dla niemowlaka szukają odzieży, która będzie nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale przed wszystkim komfortowa dla dziecka. Taka właśnie jest odzież niemowlęca marki Makoma. 

Pokazano 1-24 z 233 pozycji

Gdzie powstają ubranka niemowlęce firmy Makoma?

Wszystkie produkty Makoma szyte są w Polsce. Firma dokłada wszelkich starań aby zarówno materiał, jak i wykonanie stało na najwyższym poziomie. Historia Makomy to 25 lat doświadczenia w produkcji odzieży dla niemowląt. Ten długi czas pozwolił zdobyć doświadczenie tak ważne w przygotowaniu komfortowych produktów dla dzieci. 

Z jakich materiałów produkowane są ubranka firmy Makoma?

Makoma ubranka szyje wyłącznie ze sprawdzonych materiałów. Kolekcje najczęściej powstają z bawełny 100%, która jest miękka i delikatna dla skóry dziecka. Firma poszczycić się może również przygotowaniem produktów z bawełny organicznej. Makoma stosuje najlepsze polskie dzianiny, które spełniają wymagane normy, posiadają potwierdzające to atesty oraz certyfikaty np. "BEZPIECZNE DLA DZIECKA".

Jakie ubranka znajdziemy w kolekcjach firmy Makoma?

W ramach kolekcji marki Makoma oferowane są najpopularniejsze ubranka niemowlęce. Rodzice mogą wybierać wśród takich produktów bieliźnianych jak:

ale również niezwykle popularne:

  • spodnie dla niemowlaka
  • sukienki niemowlęce
  • tuniki

Dlaczego warto kupić ubranka Makoma w naszym sklepie?

Sklep dla niemowląt abc-bobasa.pl to oficjalny partner firmy Makoma, dlatego możemy zaoferować szeroką ofertę firmy, w tym zarówno starsze jak i najnowsze kolekcje. Cieszymy się również, że możemy Państwu oferować produkty tej marki w najlepszych cenach.

Popularne kategorie