Butelki dla niemowląt

Butelki dla noworodków i niemowląt ze szkła i plastikuButelki dla niemowląt antykolkowe - szklane i plastikowe

Butelki dla dzieci powinny być wykonane z odpowiednich materiałów. Ważny jest przede wszystkim atest, który świadczy o tym że butelka dla noworodka może być dopuszczona do sprzedaży. Warto zwracać uwagę także na odpowiednią wielkość i kształt buteleczki oraz jego funkcjonalność. Tworząc naszą ofertę staraliśmy się wybierać najbardziej atrakcyjne przedmioty służące wygodzie i bezpieczeństwu maluchów i ich rodziców. Polecamy przede wszystkim buteleczki sprawdzonych firm. Najlepsze butelki do karmienia, które znajdują się w naszym asortymencie, posiadają szereg bardzo korzystnych rozwiązań. W skład zestawu wchodzą smoczki, które Twój maluch z pewnością pokocha. Dodatkowo buteleczki dla niemowląt posiadają szczelne zatyczki.
Butelka dla dziecka może być wykonana z materiału plastikowego typu PP lub szkła. Szklana butelka dla dziecka posiada swoje wady i zalety. Wada jest niewątpliwie jej kruchość i wysokie ryzyko łatwego uszkodzenia. Natomiast jej dużą zaletą jest możliwość dokładniejszego wymycia i łatwiejszego usunięcia wszelkich resztek pokarmowych. Ze względów higienicznych butelki PP (plastikowe) powinny być zmieniany co ok. 3 miesiące. Szklane butelki dla niemowląt mogą być używane znacznie dłużej.
Wśród pojemności oferowanych butelek dla noworodków znajduje się kilka stałych przedziałów w zależności od wieku dziecka. Dla najmłodszych przewidziano butelki 125ml i 150ml. Nieco starsze dzieci mogą używać butelek większej pojemności do 260ml. Najstarsze dzieci które piją nadal z butelki mogą korzystać z butelek o pojemności 330ml, 340ml. Najczęściej ta pojemność jest używana jako butelka do kaszki.
Osobnym rodzajem jest butelka dla wcześniaka. Butelki dla wcześniaków charakteryzują się najmniejszą pojemnością (często ok 60ml) i posiadają smoczek o zmniejszonym przepływie. 

Dla rodziców coraz większe znaczenie ma przeciwdziałanie kolce niemowlęcej. Butelka antykolkowa posiada system który uniemożliwia dostawanie się powietrza do brzuszka dziecka. Butelki antykolkowe dla niemowląt posiadają system przeciwdziałania kolce obecny w smoczku lub oparty na konstrukcji samej butelki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą buteleczek dla niemowląt. Polecamy marki Avent, Lovi, Nuk, Tommee Tippee, Babyono i Dr Brown`s. To kwintesencja bezpieczeństwa oraz doskonałej jakości. Proponujemy bardzo korzystną ofertę cenową, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdź nasze produkty.

Pokazano 1-24 z 152 pozycji
Produkt dodany do ulubionych