Butelki Dr Brown's

Butelki Dr Brown's to produkty, które zyskały zarówno w Polsce, jak i na całym świecie ogromną renomę. Główna obawa wśród mam karmiących swoje dzieci butelką związana jest z kolką niemowlęcą. Nieprzyjemne bóle brzuszka u niemowlaka potrafią być ogromnym zmartwieniem dla rodziców. Butelka Dr Brown's jest produktem, którego działanie ma pomóc w zapobieganiu występowania kolki. Przemyślana konstrukcja pomaga chronić dziecko przed ryzykiem połykania powietrza podczas przebiegu karmienia, co często wskazuje się jako jedną z głównych przyczyn dolegliwości. Kupując butelki Dr Brown's rodzice bardzo często upatrują w nich ostatniej szansy na poradzenie sobie z kolką. Wiele mam nie wyobraża sobie lepszej butelki do karmienia. Zasługę ma w tym również specjalny smoczek opracowany tak, by naśladować pierś matki. Wybór butelki Dr Brown's to trafna decyzja, którą warto podjąć już na etapie kompletowania produktów dla noworodka.

Pokazano 1-24 z 30 pozycji

Butelki Dr Brown's — historia

Historia marki Dr Brown's sięga 1996 roku, kiedy to w USA została zaprojektowana pierwsza butelka antykolkowa z rewolucyjnym systemem odpowietrzającym. Pomysł zrodził się w głowie lekarza Dr. Craiga Browna. Skuteczność systemu antykolkowego w butelkach Dr Brown' była tak obiecująca, że pomysł został szybko opatentowany. Od tego momentu butelki Dr Brown's są stale rozwijane, tak by zarówno ich skuteczność, jak i komfort użytkowania był doprowadzony do perfekcji.

Jak działa system odpowietrzający w butelce Dr Brown's?

Sercem butelki i najważniejszy jej elementem jest specjalny system do odpowietrzania. Jego działanie oparte jest na kilku elementach butelki. System odpowietrzający w postaci rurki znajduje się wewnątrz. Kiedy dziecko pije mleko, przez kołnierz mocujący przepływa swobodnie powietrze, które trafia bezpośrednio do wewnętrznego systemu. Odizolowanie kanału powietrznego od mleka zapobiega mieszaniu się z nim powietrza, które dostaje się ponad mleko. Zaletą jest brak napowietrzania mleka i zapobieganie powstaniu próżni w butelce, co ułatwia maluszkowi picie, gdyż smoczek się nie zasysa.

System odpowietrzający w butelce Dr Brown's zapewnia dziecku wysokiej jakości pokarm, sprzyjając obecności w mleku witamin takich jak C, A, E oraz lipidów.

Dużą zaletą systemu antykolkowego butelek Dr Brown's jest możliwość jego łatwej wymiany. Jeśli więc nasza butelka z różnych przyczyn zaczyna przeciekać, to łatwo możemy ją naprawić, wymieniając wyłącznie niektóre elementy, co nie zmusza nas do zakupu nowej butelki. 

system antykolkowy butelek Dr Brown

Butelka Dr Brown's, którą możemy dopasować do potrzeb dziecka i wygody rodzica

Kolka jest problemem, który dotyka niemowlęta w dość wczesnej fazie. Pojawić się może między 3 tygodniem a 5 miesiącem życia. Użytkowanie butelek Dr Brown's nie jest skomplikowane, lecz obecność specjalnego systemu antykolkowego, kiedy nasze dziecko osiągnie już np. 6 miesiąc życia, jest bezcelowe. Dodatkowe elementy butelki to konieczność większego zaangażowania naszego czasu np. w czyszczenie. W tym celu opracowano konstrukcję nazwaną Options+. Dzięki nowemu systemowi antykolkowemu rodzic ma możliwość łatwego wymontowania go, kiedy tylko uzna to za stosowne. Uzyskuje wtedy butelkę do karmienia o standardowej ochronie antykolkowej opartej na smoczku, lecz ułatwia sobie zadania związane z prawidłowym myciem.

Butelki Dr Brown's z szeroką szyjką

W ramach oferty firma  Dr Brown's przygotowała dwie linie butelek dla niemowląt. Butelki  Dr Brown's z szeroką szyjką pozwalają rodzicom na wygodniejsze użytkowanie i dbanie o czystość. Dzięki szerokiej szyjce zastosowany smoczek posiada lepszą podstawę, dając maluszkowi wygodne oparcie podczas picia i możliwość wygodnego przyssania się. Butelki Dr Brown's w tej wersji oferowane są w kilku pojemnościach. Pozwala to dostosować wielkość butelki do potrzeb każdego dziecka. Butelki z szeroką szyjką występują w kilku pojemnościach i zestawieniach kolorystycznych. 

butelki Dr Brown's szerokie

Butelki Dr Brown's standard z wąską szyjką

To butelki, które cenione są za swoją poręczność i wygodę. Oferowane w kilku pojemnościach i różnej kolorystyce. Pamiętajmy, że ta wersja butelki Dr Brown's posiada swój dopasowany system antykolkowy, który nie działa zamiennie z jego odpowiednikiem z wersji szerokiej. 

butelki Dr Brown standard

Szklane butelki Dr Brown's

Większość butelek marki Dr Brown's sprzedawanych jest z popularnego polipropylenu. Mają tę zaletę, że są lekkie i bardziej wytrzymałe na upadki. Jeśli jednak cenimy butelki do karmienia, które pozwalają na wygodne domycie i są bardziej EKO, to warto postawić na szklane butelki Dr Brown's. Wykonane z najwyższej jakości szkła borokrzemowego klasy farmaceutycznej. Zapewnia to produktom Dr Brown's odpowiednią wytrzymałość na wysokie temperatury. Butelki Dr Brown's szklane oferowane są zarówno w wersji szerokiej, jak i standard. 

Popularne kategorie

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji

Produkt dodany do ulubionych