Body niemowlęce

Body dla niemowlaka to z pewnością niezwykle popularny element każdej szafy malucha. Rodzice uwielbiają popularne bodziaki z uwagi na liczne zalety. Produkowane jest ono w wielu wersjach i odmianach. Body dla malucha dzielimy zwykle w odniesieniu do sposobu zapięcia lub długości rękawka. Szeroka kolorystyka oraz kroje zdobione różnymi elementami sprawią, że body sprawdzi się doskonale zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji. Żadna wyprawka dla niemowlaka nie może się obejść bez tego popularnego elementu garderoby dziecka.

Pokazano 1-24 z 308 pozycji

Jak wygląda body niemowlęce?

Body dziecięce przypomina koszulkę, która dodatkowo zapinana jest w kroczku. W zależności od kroju może posiadać różną długość rękawków lub w wersji typu ramka nie mieć ich wcale.  

Dlaczego body dla niemowląt jest tak popularne?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto przybliżyć jego najważniejsze zalety. Jedną z ważniejszych jest brak kłopotu z podwijaniem się i odsłanianiem ciała malucha. Rodzice łatwo zniechęcają się do odzieży niemowlęcej, którą co chwilę trzeba poprawiać. Zakładając body niemowlęce, rodzice mają pewność, że plecy dziecka są odpowiednio chronione.

Kolejną zaletą jest komfort dziecka. Maluszek może się w body swobodnie bawić i smacznie spać. Ubranko nie ogranicza ruchów dziecka. Body niemowlęce jest produktem niezwykle uniwersalnym. Doskonale sprawdzi się nie tylko podczas zabawy, ale i na co dzień. Możemy je założyć na spacer, czy wizytę w przychodni.

Jest to ubranko, które bardzo dobrze utrzymuje na miejscu pieluszkę. Kiedy jednak zajdzie potrzeba jej zmiany, nie ma konieczność rozbierania całego dziecka, lecz wystarczy rozpiąć kilka nap. 

Czy warto kupić body niemowlęce?

Z pewnością tak. Trudno w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie wyprawkę dla noworodka bez tego popularnego elementu garderoby malucha. Wystarczy spojrzeć na podstawowe zalety body, by wiedzieć, że jego zakup jest niezbędny. 

  • wygodne dla dziecka i rodzica
  • doskonale sprawdza