Opieka i zdrowie

Gdy nasze dziecko zacznie już chociażby raczkować i poszerzy swoje terytorium poza obszar łóżeczka, warto pomyśleć o różnych zabezpieczeniach. Nie zawsze rodzic jest w stanie być stale przy dziecku. Czasami jednak zostawiając maluszka w jednym miejscu po chwili możemy go znaleźć już w drugim końcu pokoju. Dziecięca ciekawość świata jest zupełnie naturalna jednakże warto aby rodzice pomyśleli wcześniej o otoczeniu maluszka. Najważniejsze to zabezpieczenia szafek, szuflad i drzwi przed urażeniem malutkich paluszków dziecka. Niezwykle niebezpieczne są kontakty prądowe jednak używając dedykowanych zabezpieczeń gniazd można łatwo uniknąć ryzyka.
Aby rodzice mogli spać spokojnie i korzystać ze snu kiedy tylko ich pociacha robi to samo warto pomyśleć o niani cyfrowej i monitorze oddechu. Zagwarantują bezpieczny sen dzięki świadomość że urządzenia czuwają nawet kiedy sami śpimy.
Ponieważ gorączka u niemowlak czy noworodka czasami się pojawia warto wcześniej pomyśleć o zakupie bezpiecznego dla dziecka termometru. Pozwalają one komfortowo dla noworodka zmierzyć temperaturę – szybko i sprawnie.

Pokazano 1-24 z 54 pozycji
Produkt dodany do ulubionych