smoczki 0-3m

Smoczki w rozmiarze 0-3 miesiąca to produkt wyjątkowy, bo dedykowany dla najmłodszych dzieci. Mogą być z powodzeniem używane przez maluchy już od urodzenia. Najpopularniejszą marką posiadającą w swojej ofercie smoczki w tym rozmiarze jest firma Lovi. Smoczek Lovi 0-3 to produkt wybierany przez wiele mam jako ten pierwszy dla dziecka. 

Pokazano 1-24 z 41 pozycji

Smoczek Lovi 0-3 - bezpieczeństwo

Smoczek dedykowany dla najmłodszych musi spełniać szereg wymogów. Smoczki marki Lovi przygotowane zostały we współpracy z neurologopedami. Smoczki Lovi nie zaburzają odruchu ssania. 

Inne zalety smoczka Lovi 0-3:

  • zapobiega odruchowi zagryzania smoczka
  • swobodne oddychanie i połykanie śliny
  • stosując zalecenia ortodontyczne i neurologopedyczne, smoczek Lovi nie zaburza prawidłowego rozwoju mowy i zgryzu

Wyjątkowe wzornictwo smoczków Lovi

Firma Lovi od wielu lat zaskakuje nas wyjątkowym wzornictwem swoich produktów. Każdy rodzic znajdzie model, który przypadnie mu do gustu. Dostępne są zarówno kolekcje dedykowane dziewczynkom, chłopcom, jak i modele unisex w uniwersalnej kolorystyce. 

Budowa gumki smoczka Lovi 0-3

Smoczki Lovi posiadają gumkę wykonaną z niejednorodnej warstwy silikonu. Zaletą takiej budowy jest możliwość rozciągania się i kurczenia, zgodnie z rytmem dziecka. Gumka posiada symetryczny kształt, który inspirowany był kształtem brodawki sutkowej mamy. 

Budowa tarczki smoczka 0-3 Lovi

Tarczka dostosowana jest do potrzeb i komfortu dziecka. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu, maluch może swobodnie oddychać przez nos. Aby chronić przed podrażnieniami, które pojawiają się przy intensywnym użytkowaniu smoczków, tarczka posiada otwory zapewniając cyrkulację powietrza. 

Inne produkty dedykowane dla dzieci w wieku 0-3 miesiąca

Tak jak już wspomnieliśmy kategoria wiekowa smoczków w przedziale 0-3 to bezsprzeczne królestwo firmy Lovi. To właśnie ta marka posiada najwięcej modeli w tym zakresie. Inne marki takie jak Avent, czy Babyono posiadają swoje pojedyncze propozycje. Więcej smoczków dedykowanych dla dzieci już od urodzenia można znaleźć w kategorii wiekowej 0-6 miesięcy.

Jeśli szukasz innych smoczków dla noworodka, to zapraszamy do działu ---> smoczki 0-6 miesięcy. Znaleźć można tam smoczki takich firm jak Avent, Canpol, Tommee Tippee, Nuk i inne. 

Produkt dodany do ulubionych