Zawieszki do smoczka

klips do smoczkaZawieszka do smoczka - łańcuszek lub tasiemka

Bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem na to aby smoczek naszego dziecka nie lądował na podłodze lub ziemi jest zawieszka do smoczka. Zawieszka na smoczek może być w formie plastikowego łańcuszka lub tasiemki. Łańcuszek do smoczka ma z jednej strony specjalny zaczep na uchwyt od smoczka, a z drugiej ,,żabkę", którą łatwo przypniemy do ubranka dziecka. Tasiemka do smoczka zwykle jest odrobinę krótsza od swojego łańcuszkowego odpowiednika. Wybór przywieszki do smoczka jest o tyle łatwy, że są to produkty uniwersalne które zwykle pasują do smoczków różnych producentów.

Klips do smoczka chroni go przed upadkiem na ziemie. Nie musimy się dzięki temu obawiać jego zabrudzenia. Jest to też doskonały produkt dla rodziców którzy zmagają się z ciągłym problemem gubionych smoczków. Czasami dziecko gubi go lub po prostu wyrzuca. Łańcuszek do smoczka będzie ratunkiem przed takimi sytuacjami i jego zakup szybko się „zwróci”.
Zapinka do smoczka to zdecydowanie produkt przydatny nie tylko na spacerze. Wie to każda mama która wielokrotnie szukała zagubionego smoka swojej pociechy.
Oferta łańcuszków i tasiemek do smoczka jest bardzo bogata. Producenci BabyOno, Canpol, NUK czy Tommee Tippee proponują nam swoje zawieszki do smoczków, które są coraz to bardziej kolorowe, ozdobne i cieszą oko sympatycznymi wzorami. Na pewno każda z mam wybierze coś specjalnego i odpowiedniego dla swojego dziecka. Smycz do smoczka czasami występuje w komplecie ze smoczkiem uspokajających tworząc idealnie dobrany komplet. Takie zestawy są często dostępne w ofercie marki Lovi.

Pokazano 1-24 z 41 pozycji
Produkt dodany do ulubionych