Smoczki do butelek Tommee Tippee

Smoczki do butelek Tommee Tippee zostały zaprojektowane przez specjalistów w dziedzinie karmienia niemowląt. Firma starała się stworzyć produkt wyjątkowy i absolutnie pod każdym względem doskonały. Jak wiadomo, najdoskonalszym sposobem karmienia dziecka, jest karmienie naturalne. Jednak nie każda mama decyduje się na ten sposób podawania pokarmu dziecku. Czasami jest to jej osobista decyzja, lecz zdarza się, że karmienie butelką, jest następstwem różnych przeciwskazań. Zwykle na podłożu zdrowotnym. Stając przed koniecznością karmienia noworodka butelką, rodzice chcą mu zapewnić możliwe najlepsze warunki. Jednym z czynników mających na to wpływ, jest posiadanie odpowiedniej butelki do karmienia i właściwego smoczka. Smoczki do butelek Tommee Tippee starają się naśladować najdoskonalszy sposób karmienia, stąd ich kształt inspirowany był kobieca piersią. Zanim zdecydujemy się na zakup smoczka firmy Tommee Tippee warto pamiętać, że musimy dopasować go do posiadanej butelki. W zależności, czy posiadamy, butelkę Closer to Nature, antykolkową z rurką lub ultra, determinuje to potrzebę zakupu odpowiedniego modelu smoczka do butelki Tommee Tippee.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Smoczki do butelek Tommee Tippee Closer to Nature

Smoczki Tommee Tippee Closer to Nature

Closer to Nature firmy Tommee Tippee to podstawowy rodzaj butelek do karmienia dziecka. Smoczki do butelek Closer to Nature spełniają wszystkie rygorystyczne normy. Wykonane są z wysokiej jakości silikonu, który przypomina miękkością skórę. Kształt smoczków Closer to Nature nawiązuje do piersi mamy. Dziecko dzięki temu ma łatwość w objęciu ustami smoczka, oraz łatwo jest również połączyć karmienie butelką i piersią. Jednak wygląd i materiał, to nie jedyne zalety smoczka Closer to Nature. Aby karmienie przebiegało naturalnie, specjaliści zadbali również o odpowiednią pracę smoczka, który wydłuża się i wygina, imitując ruchy piersi podczas naturalnego karmienia. Dla zapewnienia wysokiej skuteczności antykolkowej, smoczki do butelek Tommee Tippee Closer to nature, są wyposażone w specjalny zaworek antykolkowy. Ogranicza to ryzyko połykania powietrza przez dziecko, co jest najczęściej głównym powodem występowania kolki niemowlęcej. 

Smoczki te wykonane są z wysokiej jakości przezroczystego silikonu, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji (takich jak b isfenol A). W skład linii Closer to Nature wchodzi 5 rodzajów smoczków.

Rodzaje smoczków Closer to nature

 • Smoczek Closer to Nature 0m+
 • Smoczek Closer to Nature 3m+ 
 • Smoczek Closer to Nature 6m+
 • Smoczek Closer to Nature 6m+ kaszka
 • Smoczek Closer to Nature 0m+ trójprzepływowy

Smoczki do butelek Tommee Tippee Advanced Anti-Colic

Smoczek Tommee Tippee Advanced

Jest to specjalna linia butelek Tommee Tippee. Nacisk w linii Anti-Colic, jak sama nazwa wskazuje położony został na opracowanie zaawansowanego systemu antykolkowego. Opiera się on na obecności specjalnej rurki i opatentowanych kanalików, które nie pozwalają dostać się pęcherzykom powietrza do brzuszka noworodka. Podobnie jak w linii closer to Nature również i tutaj mamy do czynienia z kształtem smoczka wzorowanym na piersi mamy. Szeroka podstawa ułatwia dziecku chwycenie butelki. Silikon z którego wykonano smoczki Advanced jest miękki i delikatny, imitując tym samym pierś. 

Smoczki do butelek Tommee Tippee Advance oferowane są w 4 wielkościach przepływu.

 • Smoczek Advanced Anti-Colic 0m+
 • Smoczek Advanced Anti-Colic 3m+
 • Smoczek Advanced Anti-Colic 6m+
 • Smoczek Advanced Anti-Colic 0m+ trójprzepływowy

Smoczki do butelek Tommee Tippee ULTRA

Smoczek Tommee Tippee Ultra

Butelka Ultra firmy Tommee Tippee to wyhjątkowy produkt. Posiada rewolucyjny smoczek z charakterystycznym przesunięciem, które umożliwia trzymanie butelki pod kątem. Smoczek do butelki Tommee Tippee Ultra posiada specjalna strefę Contour Zone. Jej zadaniem jest szczelne dopasowanie smoczka do buzi malucha. Brak wolnej przestrzeni, nie tylko ogranicza bałagan i zabrudzenia, ale przede wszystkim chroni dziecko przed połykaniem powietrza i późniejszą kolką. Smoczek ultra wykonano z delikatnego silikonu, który umożliwia ruch podobny do naturalnych ruchów sutka mamy, imitując naturalne karmienie. 

Rodzaje smoczków ultra

Smoczki do karmienia ultra występują w 3 rodzajach. 

 • Smoczek Tommee Tippee Ultra 0m+
 • Smoczek Tommee Tippee Ultra 3m+
 • Smoczek Tommee Tippee Ultra 6m+
Produkt dodany do ulubionych