Pojemnik na smoczek

pojemnik na smoczekGdy nasze dziecko korzysta ze smoczka uspokajającego warto posiadać do niego specjalny pojemnik. Pojemnik na smoczek będzie pomocny zarówno na spacerze jak i w domu. Pudełko na smoczek ma za zadanie chronić go przed zabrudzeniami oraz przed zgubieniem. Dzięki etui na smoczek można przechowywać go w sposób bezpieczny i higieniczny. Szczególnie podczas podróży, kiedy możliwość sterylizacji mamy ograniczone, pojemnik na smoczek jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem. 

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Jaki wygląda pojemnik na smoczek?

Pojemniki na smoczki oferowane są zwykle w różnych kształtach. Większość z nich przypomina małe, szczelnie zamykane pudełeczko. Pojemniki w ogromnej większość wykonywane są z plastiku. Jest to materiał który pozwala na wygodną sterylizację.

W komplecie z etui, doskonale sprawdza się zawieszka do smoczka

Dlaczego warto kupić pojemnik na smoczek?

Podstawową funkcją pojemnika jest przechowywanie smoczka w sposób higieniczny. Smoczek jest produktem, który z uwagi na charakterystykę użytkowania go przez dziecko, powinien być pod naszą szczególną ochroną. Posiadając dedykowane etui na smoczek możemy właściwie zadbać o czystość i właściwy stan smoczka. 

W jakich sytuacjach pudełko na smoczek się sprawdzi?

Pojemnik na smoczek jest produktem uniwersalnym. Zwykle rodzice używają go podczas spacerów. Dzięki niemu można wrzucić smoczek do torby dla mamy, nie martwiąc się, że się zabrudzi. Dzięki etui, smoczek czeka w gotowości na sytuację w której dziecko zacznie się go domagać. 

Pojemnik na smoczek warto używać również w domu. Szczególnie zalecane jest to w stosunku do smoczków lateksowych, które nie powinny być pozostawiane na działanie promieni słonecznych. 

Pojemnik na smoczek BIBS

Smoczki BIBS posiadają standardowy kształt, dlatego z powodzeniem możemy dobrać do nich dowolny pojemnik. Jako, że największą popularnością cieszą się smoczki BIBS kauczukowe, to jak wyżej wspomniano, posiadanie pojemnika chroniącego je przed słońcem jest bardzo wskazane. 

Jaki pojemnik na smoczek warto kupić?

  • Pojemniki powinien być wykonany z trwałego, bezpiecznego materiału. Plastikowe pojemniki nie mogą zawierać w swym składzie Bisfenolu A. Dlatego warto wybrać produkt znanych marek takich jak, Babyono, Lovi, Nuk, Akuku, Canpol, czy Mam Baby.
  • Jeśli możliwość zamocowania pojemnika jest dla nas istotna, to warto wybrać model ze specjalnym klipsem. Możemy dzięki niemu łatwo zawiesić pojemnik przy wózku, foteliku lub torbie dla mamy.
  • Wybierając pojemnik warto zwrócić uwagę na zamknięcie. Część modeli posiada opcję na tradycyjny zatrzask, a pozostałe zamykane są przy pomocy suwaka. Bez względu na wybrany rodzaj warto aby zamknięcie było pewne i nie dochodziło do samoczynnego otwarcia pudełeczka.

Produkt dodany do ulubionych