Podkłady do przewijania

podkłady do przewijania jednorazowePodkłady do przewijania

Podkłady higieniczne są produktem którego nie może zabraknąć w żadnej wyprawce. Zawdzięczają to przede wszystkim możliwości wykorzystania ich w wielu sytuacjach. Mama która nie wykorzysta wszystkich podkładów w czasie swojego pobytu w szpitalu z powodzeniem zużyje je po powrocie do domu.
Podkłady jednorazowe bezpośrednio po porodzie będą wykorzystywane jako podkłady poporodowe na łóżko. Podkłady jednorazowe na łóżko dzięki swojej wodoodporności doskonale zabezpieczą prześcieradło przed zabrudzeniem. Podkład na łóżko nieprzemakalny daje kobiecie poczucie komfortu i są szczególnie przydatne w pierwszych dniach po porodzie. Podkłady na łóżko oferowane są w najróżniejszych wielkościach. Ze względów praktycznych najlepiej wybrać podkłady higieniczne 60x90 cm które najlepiej się sprawdzają kiedy są używane przez świeżo upieczoną mamę. Podkłady higieniczne na łóżko posiadają doskonałą chłonność. Zawdzięczają to specjalnemu materiałowi który bardzo dobrze wchłania i wiąże płyny nie pozwalając im się wydostać.
Innym zastosowaniem jest używanie ich jako podkład do łóżeczka niemowlęcego. Podkłady dla niemowląt mogą mieć już mniejsze rozmiary np. 60x60 lub 40x60 cm. Jeśli panie dysponują dużymi rozmiarami oczywiście też idealnie się sprawdzą. Użycie takiego podkładu zabezpieczy materac dziecka przed przemoczeniem w sytuacji awaryjnej (np. kiedy coś wyleci z pieluszki).
Mamy cenią również ich praktyczność kiedy używane są jako podkłady do przewijania. Podkłady jednorazowe do przewijania pozwalają na zachowanie pełnej higieny podczas czynności pielęgnacyjnych oraz są wygodne dla rodziców. Podkłady na przewijak zabezpieczają dodatkowo skórę dziecka przed zetknięciem z zimną powierzchnią przewijaka. Dzięki nim używanie pokrowca na przewijak z frotty nie jest konieczne. Polecamy jednorazowe podkłady higieniczne Seni, Bella Panda czy Tuffi. 

Podkłady do przewijania wielorazowe wymagają dużo większego zaangażowania rodzica w utrzymaniu ich czystości a jak wiadomo podczas opieki nad niemowlakiem wolnego czasu nigdy za wiele :).

Pokazano 1-18 z 18 pozycji
Produkt dodany do ulubionych