Nożyczki i cążki do paznokci

nożyczki do paznokci dla niemowlątNożyczki, cążki i zestawy manicure do pielęgnacji paznokci dla noworodków i niemowląt

Obcinanie paznokci u noworodka sprawia trudność niejednym rodzicom. Pierwszym ważnym pytaniem które zadają sobie rodzice jest to - „kiedy zacząć obcinać paznokcie u noworodka?”. Dziecko rodząc się ma w pierwszym okresie paznokcie miękkie i niezwykle delikatne które absolutnie nie nadają się do obcinania. Dopiero po 2-3 tygodniach płytka paznokcia twardnieje i możemy wykonywać pierwsze zabiegi pielęgnacyjne. Aby zabieg ten nie był stresujący dla rodziców a zarazem bezpieczny dla dziecka koniecznie musimy posiadać odpowiednie przybory oraz zastanowić się jakie nożyczki dla noworodka będą odpowiednie.
Pomimo istnienia równych przyrządów to właśnie nożyczki dla niemowląt są najpopularniejsze wśród rodziców. Nożyczki do paznokci dla niemowląt są niewielkie, wykonane z bezpiecznych materiałów oraz posiadają specjalne profilowane końcówki. Dzięki zaokrągleniu końcówek nożyczki do paznokci dla noworodka są w pełni bezpieczne i nie musimy się tak bardzo obawiać urażenia dziecka. Nożyczki niemowlęce potrafią się również w późniejszym okresie szybko stępić – dzieje się to z uwagi na delikatność ostrzy. Stąd z uwagi na niewygórowaną cenę warto odpowiednio wcześnie pomyśleć o ich zmianie. Nożyczki do obcinania paznokcie u niemowląt produkowane są przez różne firmy. Nożyczki dla niemowląt Babyono czy Canpol babies są delikatne i cienkie. Rodzice często preferują je z uwagi na łatwość manewrowania i wygodę. Nożyczki dla niemowląt chicco, nuk, Tommee Tippee są zdecydowanie większe. Te produkty również są popularne wśród mam gdyż bardziej trwała budowa nie powoduje odkształceń nożyczek i można z nich korzystać zdecydowanie dłużej niż w przypadku tańszych odpowiedników.
Drugim równie popularnym produktem są cążki do paznokci dla niemowląt. Jeśli zdecydujemy się na gotowy zestaw do obcinania paznokci dla niemowląt to możemy być pewni że w jego składzie znajdą się cążki dla niemowląt. Obcinaczki dla niemowląt są wygodne dzięki odpowiedniemu profilowaniu. To co wyróżnia obcinacz do paznokci dla niemowląt jest precyzja pracy. Obcina się paznokcie delikatnie lecz skutecznie i pewnie. Cążki niemowlęce są przy tym niezwykle bezpieczne dla dziecka.
Osobiście rodzicom szukającym kompleksowej oferty polecamy zakup kompletu którego wszystkie elementy doskonale się uzupełniają. Kupując np. firmowany przez firmę Akuku, Babyono czy Canpol zestaw do pielęgnacji paznokci znajdziemy w nim również praktyczny pilnik dla niemowląt, którym delikatnie usuniemy niedoskonałości paznokcie maluszka mogące powodować zadrapania.

Pokazano 1-24 z 28 pozycji

Popularne kategorie

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji

Produkt dodany do ulubionych