Butelki NUK

Rodzice, kompletując wyprawkę, szukają produktów sprawdzonych i bezpiecznych. Jednym z ważniejszych wyborów jest ten związany z rodzajem butelki do karmienia. Nuk to niemiecka marka, która opracowała dla noworodków i niemowląt cenione na całym świecie butelki i smoczki. Innowacyjne butelki Nuk doskonale sprawdzają się w roli pierwszej butelki dla noworodka. Wyposażone w anatomiczny smoczek, który wspiera zdrowy rozwój szczęki. Specjalny anatomiczny kształt smoczka butelki Nuk opracowano tak by, jak najbardziej odwzorowywał naturalny proces karmienia piersią. Stworzono w ten sposób butelki do karmienia, które są chętnie akceptowane przez maluchy. Butelka Nuk pozwala dzięki temu rodzicom komfortowo łączyć obie formy karmienia. Marka Nuk to również pełna swoboda wyboru. Rodzice mogą zadecydować czy wolą smoczki do butelek silikonowe lub naturalne lateksowe.  

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Butelka NUK

Szukając najlepszych artykułów dla noworodka, warto wybierać produkty sprawdzone i posiadające innowacyjne rozwiązania. Szczególnie w przypadku karmienia dziecka jest to niezwykle ważne, bo decyduje o jego rozwoju i zdrowiu. Wybór butelki do karmienia noworodka jest dość trudny. Nie dlatego, że jest on ograniczony, lecz wręcz przeciwnie. Wiele firm proponuje wykonane przez siebie produkty, zachęcając do zakupu na wszelkie sposoby. Warto jednak na to zagadnienia spojrzeć od strony korzyści dla dziecka. Co zaoferować nam mogą butelki Nuk? Przede wszystkim oryginalny kształt smoczka, który opracowano z najwyższą troską o zdrowie i komfort dzieci. 

Ogromną zaletą butelek Nuk jest łatwość w łączeniu karmienia piersią i butelką. Sprawdza się to na początkowym etapie, kiedy z różnych przyczyn nie możemy od razu karmić piersią oraz w przypadku starszych maluchów, których mamy wracają do pracy, lecz chcą poprzez mleko odciągnięte laktatorem nadal zapewnić dziecku najlepszy możliwy pokarm. 

Butelki Nuk ze smoczkiem First Choice +

Siłą butelek NUK są przede wszystkim wyjątkowe smoczki w nich zastosowane. Smoczki do butelek Nuk opracowano na podstawie obserwacji procesu karmienia piersią. Każdy doskonale wie, że mleko matki jest pokarmem, który daje każdemu maluchowi najlepszy start. Ważny jest jego skład, który poza składnikami odżywczymi dostarcza również przeciwciała dla ochrony zdrowia. Duże znaczenie ma również sam proces karmienia i dopasowanie anatomiczne brodawki sutkowej. Naśladując ten kształt,  opracowano anatomiczny smoczek, który ma ogromne znaczenie dla zdrowia dziecka. Za sprawą asymetrycznego kształtu smoczek butelki dopasowuje się do jamy ustnej i języka noworodka i niemowlaka.

Butelki Nuk z silikonowym smoczkiem First Choice+

Silikon to materiał bardzo często używany do produkcji smoczków dla niemowląt. Zaufali mu również rodzice, dla których ogromne znaczenie mają jego zalety. Butelki Nuk wyposażone w silikonowy smoczek są łatwe w utrzymaniu w czystości. Odporność silikonu na wysokie temperatury pozwala bez szkody dla jego struktury na wygodną sterylizację. Jest odporny również na działania światła słonecznego, więc nie musimy martwić się o jego pozostawienie na działanie światła słonecznego. Na silikon nie ma wpływu również zapach i smak. Butelki Nuk ze smoczkiem silikonowym to najczęstszy wybór wśród rodziców.

Butelki Nuk z lateksowym smoczkiem First Choice+

 Latek jest naturalnym materiałem, który pozyskiwany jest z drzewa kauczukowego. Zaletą butelek Nuk ze smoczkiem lateksowym jest łatwa ich akceptacja przez większość noworodków. Lateks jest również materiałem, dość wytrzymałem, który nie ulega uszkodzeniu na skutek rozciągania. Maluchy lubią smoczki lateksowe, bo przypominają im pierś matki. Swoją popularność butelki Nuk ze smoczkiem lateksowym zawdzięczają również ogólnoświatowemu trendowi do bycia EKO i dbania o środowisko naturalne poprzez korzystanie z odnawialnych zasobach. 

Butelki Nuk z technologią Air System

Kolka niemowlęca potrafi przerazić wielu rodziców. Decydując się na butelkę do karmienia noworodka, jedną z przyczyn zakupu jest zwykle obecność skutecznego systemu antykolkowego. Butelki Nuk wyposażone są Nuk Air System. To metoda polegająca na wyrównaniu ciśnienia w butelce. Ogranicza to potrzebę przerw w połykaniu mleka u dziecka, w których mogłoby dojść do połknięcia pęcherzyków powietrza. 

butelka Nuk system antykolkowy

Wskaźnik temperatury w butelkach Nuk

Dbanie o właściwą jakość podawanego mleka dotyczy nie tylko wyboru mieszanki, lecz również prawidłowego przygotowania. Rodzicom kłopot sprawia najczęściej temperatura pokarmu. Boją się, że będzie ona nadmiernie wysoka lub za niska. Dla ułatwienia zadania firma Nuk wymyśliła wskaźnik temperatury, który umieszczony jest na każdej butelce. Specjalna podziałka przypominająca termometr stanowi ostrzeżenie dla rodziców i podpowiedź czy mleko może zostać podane dziecku. 

butelki Nuk wskaźnik temperatury

Butelki szklane Nuk

Mimo że polipropylen stanowi podstawowy materiał, z którego wykonywane są butelki do karmienia, to wielu rodziców świadomie wybiera butelki szklane. Borokrzemian, z którego przygotowuje się butelki Nuk, to specjalne bezpieczne szkło odporne na wysokie temperatury. Butelki szklane Nuk to ekologiczne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się na co dzień. Ogromną ich zaletą jest trwałość i możliwość dokładnego domycia. Szklane butelki Nuk mogą być używane przez długi czas bez uszczerbku dla ich stanu i jakości. 

Butelki NUK Nature Sense

Firma Nuk nie ustaje w dążeniu do doskonałości swoich produktów. Chcąc się jak najbardziej zbliżyć do naturalnej formy karmienia opracowano butelki ze smoczkami Nature Sense. W butelkach tych silikonowe smoczki posiadają kilka otworów przepływowych wzorowanych na kanalikach mlecznych w piersi matki. Dzięki nim karmienie butelką jeszcze bardziej przypomina maluchom odczucia, które towarzyszą im podczas ssania matczynej piersi. 

smoczek butelki nuk nature sense

Popularne kategorie

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji

Produkt dodany do ulubionych