Pinokio - Stay Green

Pinokio Stay GreenKolekcja Pinokio nazwana STAY GREEN to najnowsza propozycja firmy w której króluje trend nawiązujący do natury. Znajdziemy więc tam nadruki związane z przyrodą a więc wszelkiego rodzaju listki. Głównym bohaterem kolekcji jest tym razem sówka którą zobaczymy zarówno no body niemowlęcym jak i na wszelkiego rodzaju naszywkach. Kolekcja Pinokio Stay Green wykonano z dbałością o szczegóły. Produkty kolekcji uszyto również z najwyższej jakości bawełny. Nadruki o których wyżej wspomnieliśmy zostały wykonane bezpieczną metoda farb wodnych. Osoby które gustują w stonowanych nadrukach z pewnością zwrócą uwagę na urocze produkty zadrukowane motywem gwiazdek.

Kolorystyka kolekcji Pinokio Stay Green obraca wokół grafitu, turkusu i tytułowej zieleni. Część produktów wykonano w tradycyjnym i lubianym kolorze ecru (m.in. pajacyk niemowlęcy i kaftanik wiązany).

W ramach kolekcji Stay Green możemy znaleźć takie podstawowe elementy jak body dla niemowlaka, śpioszki, półśpiochy, pajacyki. Uzupełnieniem kolekcji są dodatki w postaci wygodnych czapeczek, opasek czy bucików.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Produkt dodany do ulubionych