Laktatory elektryczne

laktator elektrycznyElektryczne odciągacze pokarmu

Coraz bardziej popularne wśród świeżo upieczonych mam stają się laktatory elektryczne. Wybierane są ze względu na dużą wygodę stosowania ich i wymagają mniejszego wysiłku w trakcie odciągania pokarmu. W naszym sklepie jest szeroki wybór takich laktatorów. Znajdzie się tutaj laktator elektryczny w niższych cenach np: Laktator elektryczny Sensi BabyOno jak również w trochę droższych np: Medela, Canpol czy Avent. Laktatory elektryczne nie są dużo większe od manualnych więc je także można swobodnie zabierać w podróż jeśli zachodzi taka potrzeba. Mamy, które mają problem z pokarmem a mianowicie mają go za mało, śmiało mogą decydować się na taki laktator gdyż wg opinii doświadczonych już mam właśnie używanie laktatorów elektrycznych jeszcze bardziej pobudza laktację. Odciągacz pokarmu elektryczny dla mam które zmagają się z dużą ilością pokarmu jest wybawieniem i szansą na mniej obolałe piersi. Nie warto bagatelizować problemów z nawałem pokarmowym, gdyż może on się przerodzić w niezwykle bolesne zapalenie piersi. Elektryczny laktator sprawia, że panie które go używają znacznie mniej są narażone na kłopoty z piersiami podczas okresu karmienia. 

Laktatory elektryczne nowego typu działają dwufazowo. Oznacza to że praca laktatora imituje rytm ssania dziecka dzięki czemu proces odbywa się bardziej naturalnie i w większym komforcie dla kobiety. Jeśli zdecydują się Panie na laktator elektryczny cena zaczyna się zwykle od około 120zł za najtańszy model.
Kupując elektryczny odciągacz warto dokupić kompatybilne buteleczki które pasują do laktatora i usprawnią proces odprowadzania pokarmu.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Produkt dodany do ulubionych