Talerzyki i miseczki

miseczka dla niemowlakaTalerzyki i miseczki dla niemowląt

W pewnym momencie życia naszego dziecka przyjdzie czas na podawanie pokarmów stałych. Na początku będzie to kleik, kaszka i marchewka ze słoiczka. Aby ułatwić i uprzyjemnić sobie karmienie malucha z pewnością warto zaopatrzyć się w odpowiednie miseczki dla niemowląt i talerzyki. W naszej ofercie mamy do zaproponowania miseczki różnych producentów. Czy będzie to talerzyk dla niemowlaka czy miseczka dla niemowlaka zależy od rodzica i jego wygody. Miseczka do karmienia niemowląt może być wykonana z różnych materiałów. Zdecydowanie najpopularniejsze są te wykonane z plastiku i melaminy. Plastik ma tą przewagę nad melaminowymi produktami, że można go używać w kuchence mikrofalowej.
Ciekawym produktem jest talerz z przegródkami. Można w nim „posegregować” jedzenie dziecka. Dla maluszków które uwielbiają gestykulować i wszystko dookoła siebie rozrzucać dobrym pomysłem jest miseczka z przyssawką. Trzeba jednak pamiętać, że co prawda nie pozwoli misce spać ale podnoszenie jej będzie również utrudnione.
U niejadków i maluchów u których każdy posiłek trwa dłużej niż powinien sprawdzi się miseczka z podgrzewanym dnem. Uzupełniając w niej gorącą wodę zyskujemy dodatkowy czas w którym posiłek pozostaje ciepły i odpowiedni dla niemowląt. 

Wybierając naczynia dla niemowląt decydujmy się wyłącznie na produkty dedykowane dla najmłodszych. Będziemy mieć pewność, że materiały użyte do ich produkcji zostały przebadane i są bezpieczne

Pokazano 1-24 z 40 pozycji
Produkt dodany do ulubionych