Wypełnienie

wypełnienie niemowlęceWypełnienie pościeli dla niemowląt - bawełniane i bambusowe

Kompletując pościel dla noworodka nie możemy zapomnieć o zakupie wypełnienia do poszewek kołderki i poduszki. Oferta na rynku polskim jest bardzo rozbudowana, więc warto wybrać komplet który dziecku będzie służył odpowiednio długo, oraz będzie się charakteryzował odpowiednimi właściwościami. Wypełnienie do łóżeczka 120x60 cm czy 140x70 cm najczęściej kompletowane jest w rozmiarze 120x90 cm i 135x100 cm i jak wyżej wspomnieliśmy rozmiar wypełnienia jest nierozerwalnie związany z rozmiarem poszewek.

Wypełnienie pościeli dla niemowląt warto aby było szyte z materiałów antyalergicznych. Warstwa wierzchnia wypełnienia najczęściej jest przygotowywana z mikrofibry lub naturalnej bawełny a dla bardziej wymagających rodziców oferujemy wypełnienia bambusowe. Wypełnienie bambusowe posiada dodatkowo właściwości antybakteryjne. Większość wypełnień posiada wkład z włókniny silikonowej która daje odpowiednie ciepło i jest antyalergiczna.

Wypełnienie pościeli do łóżeczka oferowane jest w różnych cenach. Najtańsze oferty to kwota ok 30 zł. Rodzice szukając wyższej jakości powinni liczyć się z wydatkiem od 60 do nawet 120zł.

Przeglądając ofertę warto również zwrócić uwagę aby kołderka niemowlęca posiadała przeszycia których głównym zadaniem jest zabezpieczenie wkładu przed przemieszczaniem się np. podczas prania.

Rodzice którzy chcieliby aby kołderka niemowlęca posłużyła dłużej powinni się zdecydować na rozmiar 135x100 cm. Jest on na tyle uniwersalny, że doskonale sprawdzi się zarówno u noworodka jak i u starszego dziecka. Jeśli chodzi o wypełnienie poduszki niemowlęcej to sprawa jest na tyle ułatwiona, że obowiązuje jeden standard bez względu jaką kołderkę posiadamy i jest to wymiar 60x40 cm.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji
Produkt dodany do ulubionych