Nakładki na sedes

nasadka na sedes dla dzieciNakładki na deskę sedesową dla dzieci

Kiedy nasze dziecko powoli zacznie wyrastać z nocnika warto rozpocząć naukę sadzania na sedes. Pozwoli to dziecku powoli przyzwyczajać się do załatwiania swoich potrzeb w ubikacji. Aby zmniejszyć standardowy otwór w desce sedesowej i dostosować go do wymagań dziecka potrzebna jest nakładka na sedes. W naszej ofercie są zarówno nakładki na sedes pod deskę jak i nakładki które kładziemy na deskę sedesową.
Nakładka na toaletę dla dzieci występuje w formie umieszczanej pod deską oraz na desce. Nakładka na sedes dla dzieci umieszczana na powierzchni jest według nas wygodniejsza zarówno dla dziecka jak i rodzica. Montaż tej nasadki na sedes jest szybki i w późniejszym czasie również dziecko bez naszej pomocy sobie z tym poradzi. Nakładka na toaletę produkowana jest z bezpiecznego i trwałego plastiku. Kolorystka tak jak w przypadku większości produktów niemowlęcych jest bardzo szeroka więc łatwo dobrać ulubiony kolor dziecka.
Najpopularniejsze są produkty polskiej firmy Tega, które charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością. Nakładki sedesowe dla dzieci oferowane przez firmę Tega ozdobione są śmiesznymi i ładnymi wzorami które dodatkowo zachęcą malucha. Nakładka na toaletę dla dzieci powinna być kupowana odpowiednio wcześniej aby dziecko zdążyło się z nią zapoznać i oswoić.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Popularne kategorie

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji

Produkt dodany do ulubionych