Organizer - przybornik do łóżeczka

Opieka i pielęgnacja dziecka wiąże się z posiadaniem dużej liczby artykułów niemowlęcych. Ponieważ większość zabiegów pielęgnacyjnych rodzice przeprowadzają w bliskiej odległości łóżeczka warto posiadać wszystko co niezbędne pod ręką. Zmieniając pieluszkę dziecku na przewijaku absolutnie niedozwolone jest odstępowanie niemowlaka nawet na krok. Nie do przecenienia jest wtedy praktyczny przybornik do łóżeczka. Specjalny organizer na łóżeczko to produkt wygodny i praktyczny. Nawet jeśli zapomnimy o jego zakupie podczas kompletowania wyprawki dla noworodka, to z pewnością warto pomyśleć o jego dokupieniu. Po zakupie przybornika niemowlęcego łatwo i szybko można się przekonać, jak praktyczny i wygodny jest to produkt. 

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Przybornik do łóżeczka - co można w nim schować?

Przybornik do łóżeczka jest dodatkiem, który pozwala rodzicom trzymać w jednym miejscu artykuły, które są najczęściej używane przy pielęgnacji malucha. Mimo dość dużej pojemności warto pamiętać, że jednak ta przestrzeń jest ograniczona i nie warto zajmować jej np. poprzez bardzo dużą ilość zapasowych pieluszek jednorazowych (zdecydowanie lepiej systematycznie je uzupełniać). 

Rodzice w przyborniku trzymają najczęściej artykuły pielęgnacyjne, takie jak:

  • kilka pieluszek jednorazowych
  • kosmetyki na odparzenia
  • chusteczki nawilżane
  • zapasowy podkład do przewijania
  • zestaw kosmetyczny

Jakie mocowanie posiada przybornik do łóżeczka?

System mocowania przybornika oparty jest zwykle o jedno z dwóch popularnych rozwiązań. Najczęściej znajdziemy kilka par troczków, które służą do przywiązania przybornika do szczebelków łóżka niemowlęcego. Inny rodzaj mocowania oparty jest na wygodnych rzepach. Specjalne opaski oplatamy wokół górnej krawędzi łóżeczka i łączymy rzepy.

Dzięki takim rozwiązaniom, przybornik może być wygodnie zamocowany praktycznie do każdego modelu łóżeczka ze szczebelkami.

Jak wygląda przybornik do łóżeczka?

W ofercie sklepu znaleźć można organizery na łóżeczko w różnej formie. Najpopularniejsze są modele prostokątne, gdyż optymalnie wykorzystana jest w nich przestrzeń. Szukając bardziej nietypowego organizera możemy wybrać model o nieregularnym kształcie. 

Przyborniki do łóżeczek różnią się również pojemnością oraz liczbą kieszonek. Czasami jest to jedna duża kieszeń. Najczęściej jednak spotkamy organizer dla niemowlaka wyposażony w kilka kieszeni. Organizer do łóżeczka dziecięcego może być konfigurowany według preferencji rodzica, więc mama może wybrać artykuły niemowlęce, które są dla niej najbardziej potrzebne.

Organizer na łóżeczko - wykonanie

Organizer na łóżeczko z kieszeniami produkowany jest najczęściej z bawełny pościelowej. Dzięki temu rodzice nie mają kłopotu  z utrzymaniem go w czystości, gdyż można go prać na podobnych zasadach co pościel dla niemowlaka.

Wzory i kolory są identyczne z kolorystyką pościeli, więc organizer można idealnie dobrać do całego zestawu, tworząc w ten sposób spójna całość. 

Oferta kolorystyczna przyborników jest szeroka. Rodzice mogę wybierać z pośród modeli jednokolorowych oraz tych ozdobionych uroczymi nadrukami. Nawet jeśli zakup jest dokonywany po skompletowaniu pościeli, to nie warto się smucić kiedy nie uda nam się dobrać tego samego wzoru. Warto pamiętać, że często przybornik jest elementem stałym i kupowanym pojedynczo, w odróżnieniu od pościeli, którą rodzice co pewien czas zmieniają. Można więc wybrać przybornik w uniwersalnej kolorystyce, pasującej np. do chłopca lub dziewczynki. 

Czy przybornik do łóżeczka jest drogi?

Cenowo przybornik dla niemowlaka nie jest produktem wymagającym znacznych nakładów i te tańsze propozycje znajdziemy już w granicy 30-40 zł. 

Produkt dodany do ulubionych