Przybornik do łóżeczka

organizer for a cotPojemny i praktyczny organizer na łóżeczko

Opieka i pielęgnacja dziecka wiąże się z posiadaniem dużej liczby artykułów niemowlęcych. Ponieważ większość zabiegów pielęgnacyjnych rodzice przeprowadzają w bliskiej odległości łóżeczka warto posiadać wszystko co niezbędne pod ręką. Zmieniając pieluszkę dziecku na przewijaku absolutnie niedozwolone jest odstępowanie niemowlaka nawet na krok. Nie do przecenienia jest wtedy praktyczny przybornik do łóżeczka. Specjalny organizer na łóżeczko mocowany jest najczęściej na jednym z boków łóżeczka przy pomocy dedykowanych do tego troczków. Jest na tyle uniwersalny, że pasuje do łóżeczek różnych producentów. Przybornik na łóżeczko oferowany jest w różnych zestawieniach. Najczęściej jednak spotkamy organizer dla niemowlaka wyposażony w kilka kieszeni. Organizer do łóżeczka dziecięcego może być konfigurowany według preferencji rodzica a poszczególne kieszenie mogą pomieścić najróżniejsze rzeczy. Począwszy od drobiazgów a skończywszy na kilku pieluszkach na zapas.

Organizer na łóżeczko z kieszeniami produkowany jest najczęściej z bawełny. Wzory i kolory są identyczne z kolorystyką pościeli więc organizery do łóżeczka można idealnie dobrać do całego zestawu. Popularnością cieszą się róże i błękity oraz wpisujący się obecne w preferencje rodziców przybornik na łóżeczko szary lub miętowy. Wśród wzorów nieprzerwanie królują gwiazdki i groszki oraz stale ulubione sówki.

Cenowo przybornik dla niemowlaka nie jest produktem wymagającym znacznych nakładów i te tańsze propozycje znajdziemy już w granicy 30-40 zł.

Organizer na łóżeczko dziecięce jest na tyle praktycznym produktem, że warto rozważyć jego zakup już podczas kompletowania wyprawki dla malucha, gdyż mama z pewnością zrobi z niego użytek od pierwszych dni po powrocie do domu.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Produkt dodany do ulubionych