Pielęgnacyjne i nawilżające

krem pielęgnacyjny dla niemowlątKosmetyki pielęgnacyjne u nawilżające dla noworodków i niemowląt

Skóra noworodka jest niezwykle podatna na podrażnienia. Właściwa jej pielęgnacja pomaga radzić sobie ze skłonnościami do podrażnień i skutecznie im przeciwdziałać. Problematycznymi miejscami są wszelkie fałdki skórne które sprawiają zwykle najwięcej kłopotów rodzicom. Aby walka o zdrową skórę niemowlaka nie była skazana na porażkę należy stosować odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne dla noworodka. Kosmetyki do pielęgnacji noworodka powinny być dopuszczone do stosowania od 1 dnia życia. Ponieważ wiele dzieci zmaga się z nadmiernym wysuszeniem skóry produktem który jest stosowany od lat jest oliwka dla noworodka. Oliwka dla niemowląt ma działanie nawilżające i natłuszczające. Stosowana powinna być szczególnie po kąpieli zapobiegając wysuszeniu. Pomimo że zwykle jesteśmy przyzwyczajeni do oliwki w formie płynnej to dużą popularnością cieszy się również oliwka w żelu. Oferowana jest m.in. przez firmę Skarb Matki. Jej konsystencja sprawia że łatwiej się aplikuje i nie „ucieka” jak jej płynny odpowiednik.
Pielęgnacja noworodka to nie tylko oliwka. Rodzice często stosują również balsam dla noworodka czy krem dla niemowląt. Zawartość witamin w tych produktach kojąco wpływa na skórę maluszka oraz odpowiednio ją pielęgnuje. Ponadto produkty dla dzieci często zawierają substancje takie jak: wyciąg z rumianku czy tlenek cynku.
W swojej ofercie polecamy kremy pielęgnacyjne oraz oliwki takich marek jak Skarb Matki, Nivea, Zjaja czy polecany Linomag.

Pokazano 1-24 z 25 pozycji
Produkt dodany do ulubionych