Bambusowe

Pieluszki bambusowe cena i właściwości

pieluchy bambusowe kolorowe

Pieluszki bambusowe to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych produktów ostatnich lat. Dla osób które znają ich niezwykłe właściwości nie jest to z pewnością zaskoczenie. Pieluchy bambusowe produkowane są z wyjątkowej tkaniny wykonanej z włókna bambusowego.

Właściwości pieluch bambusowych

Pieluszka bambusowa posiada niezwykłe właściwości termoregulacyjne. W lato kiedy przykryjemy nią dziecko bambusowa pieluszka obniża wysoką temperaturę która działała by na dziecko o 2-3 stopnie, natomiast zimą wtedy kiedy jest to potrzebne daje przyjemne ciepło. Pielucha bambusowa charakteryzuje się również lekkością i delikatnością. Materiał ten jest przyjemny w dotyku stwarzając wrażenie delikatności. To co niewątpliwie wyróżnia pieluchy z bambusa na tle innych tego typu produktów są ich niezwykłe właściwości antybakteryjne i grzybobójcze.

Pokazano 1-24 z 190 pozycji

Rozmiar pieluszki bambusowej

Pieluszki te oferowane są w kilku rozmiarach. Mniejsze pieluszki 30x30 cm z powodzeniem używane są jako myjki czy ściereczki. Rozmiar 75x75 cm doskonale sprawdzi się w czasie spaceru czy domowego leżakowania. Największe pieluszki w rozmiarze 120x120 cm rodzice mogą już używać jako otulacz bambusowy.

Pieluszki tego typu oferowane są przez różnych producentów. Jedną z czołowych polskich firm których pieluszki wyprodukowane z bambusa charakteryzują się najwyższą jakością jest Texpol.
Pieluszki bambusowe Texpol oferowane są w wielu autorskich wzorach i 3 wielkościach.

Produkt dodany do ulubionych