Wkład do gondoli wózka głębokiego

Wózek głęboki towarzyszy maluchowi zwykle przynajmniej w ciągu sześciu pierwszych miesięcy życia. Jego zakup, potrafi być dla rodziców dziecka dużym obciążeniem dla budżetu domowego, gdyż najczęściej to ten produkt jest najdroższym elementem wyprawki dla noworodka. Z tego powodu czasami decydujemy się również na zakup modelu używanego, którego stan techniczny pozwala na dalsze korzystanie. Bardzo często znacznemu zabrudzeniu ulegają elementu wewnątrz wózka, gdzie maluszkowi zdarza się np. ulewanie lub wycieki z pieluszki. Znacznym kłopotem jest wtedy doprowadzenie wózka do stanu pozwalającego na bezpieczne dla naszego dziecka użytkowanie. Dobrym pomysłem jest z pewnością nowy wkład do gondoli. Jego zakup pozwoli nam bardzo szybko przygotować wózek do dalszego użytkowania. Wkład do gondoli, to jeden z ważniejszych elementów, gdyż to właśnie z nim maluch ma bezpośredni kontakt, więc powinien charakteryzować się również odpowiednią jakością. Wkłady do gondoli z naszej oferty uszyte zostały z naturalnych, bezpiecznych materiałów i pozwolą w kilka chwil odmienić wózek.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Kiedy warto kupić wkład do gondoli?

Przesłanek do zakupu tego typu produktu może być kilka. Taka potrzeba może pojawić się zarówno ze względów higienicznych, jak i estetycznych.

Większość rodziców wkład do gondoli kupuje w sytuacji w której zamiast nowego wózka, wybiera model używany. Nowy wkład do gondoli pozwala odświeżyć wózek i nie przejmować się tak bardzo, na jakie zabrudzenia był narażony. Przy produkcie używanym, nie mamy również pewności, w jaki sposób oryginalny wkład był czyszczony i jakich środków do tego używano. Z uwagi na potrzebę zachowania najwyższego poziomu higieny, nowy wkład do gondoli daje nam pewność bezpieczeństwa maluszka, co w przypadku noworodka o słabo rozwiniętej odporności, jest niezwykle istotne. 

Nowy wkład do gondoli warto kupić również w przypadku nowo nabytego wózka. Będzie on stanowił doskonałą osłonę dla fabrycznej wyściółki i pozwoli ochronić ją przed największymi zabrudzeniami. Co więcej mając pod ręką zapasowy wkład będziemy mieli ten komfort, że przemoczenie jednego wkładu nie spowoduje konieczności zmiany planów co do spaceru lub pilnego wyjazdu. Jak łatwo się domyślić, w przypadku posiadania pojedynczego wkładu do gondoli, czas potrzebny na przywrócenie wózka do użytkowania może być dość długi, gdyż wymaga to nie tylko przeprania ale i dokładnego wysuszenia. 

Jednym z powodów dla którego rodzice inwestują w dodatkowy wkład do gondoli są względy estetyczne. Kupując wkład do gondoli w wybranym wzorze, mamy możliwość stworzyć wraz z wózkiem wyjątkowy i indywidualny komplet, który będzie się wyróżniał i prezentował inaczej niż podobne modele wózków w okolicy. W ten sposób możemy całkowicie zmienić charakter wizualny produktu i np. bardziej podkreślić pleć dziecka. Nawet jeśli więc w okazyjnej cenie uda nam się kupić wózek, który nie do końca pod kątem kolorystyki jest spełnieniem naszych marzeń, to odpowiedni wkład do gondoli potrafi zupełnie odmienić wizualnie całość. 

Wkład do gondoli - na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Jedną z ważniejszych cech produktu jest jakość i rodzaj użytego materiału. Sugerujemy aby wkład do gondoli uszyty był z tkanin naturalnych. Zapewni to dziecku najlepszą cyrkulację powietrza i nie będzie czynnikiem powodującym ryzyko przegrzania maluszka. Może to być np. bawełna 100%, która nie tylko cechuje się miękkością, ale również jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Dodatkowo wkład do gondoli bawełniany, jest niezwykle trwały i możemy się nim cieszyć przez bardzo długi czas. 

Przed zakupem wkładu do gondoli, warto z pewnością upewnić się również, że jego rozmiar będzie odpowiedni dla posiadanego przez nas modelu wózka głębokiego. Na szczęście większość dostępnych na runku polskim modeli wózków jest produkowana według tych samych norm, więc również posiadają zbliżone wymiary gondoli. Producenci tacy jak Infantilo, przygotowują swoje wkłady do gondoli na tyle uniwersalnie, aby ich rozmiar pasował do ogromnej większości wózków. Jeśli mamy wątpliwości zawsze można zrobić podstawowe pomiary. 

Doskonale jeśli wkład do gondoli ma wszyty ściągacz. Za jego pomocą można łatwo dopasować wkład co sprawia, że sam produkt lepiej się prezentuje i dobrze przylega. 

Wkład do gondoli dla dziewczynki i chłopca

Szukając wkładu do gondoli, mamy możliwość wyboru wielu ciekawych wzorów. Część z nich dedykowanych jest dla konkretnej płci, a inne są uniwersalne. Wybory w tej kwestii są bardzo różne i wybór jest często podyktowany najróżniejszymi czynnikami. Doskonale prezentują się zarówno klasyczne modele jednobarwne, jak i tkaniny zdobione ciekawymi nadrukami. Mogą to być modne gwiazdki, serduszka, czy groszki lub wizerunki sympatycznych zwierzaków, jak misie, sarenki, czy króliczki. 

Wkład do gondoli - cena

Zakup wkładu do gondoli nie jest na szczęście dużym wydatkiem. Wiele modeli możemy znaleźć już od ok. 60 zł. Oczywiście dla mam, które szukają produktu w jakości premium, przygotowywane są wkłady z innych bardziej szlachetnych materiałów, lecz wtedy koszt ich zakupu jest znacznie wyższy. Może to być np. wkład do gondoli muślinowy lub bambusowy. 

Popularne kategorie

Rabat urlopowy podając w koszyku kod "urlop" otrzymasz 7% na wszystko!

Produkt dodany do ulubionych