Sterylizatory

wyparzacz do butelekSterylizator do butelek - mikrofalowy i elektryczny

Sterylizator do butelek to bardzo ważne i potrzebne urządzenie dla rodziców którzy cenią sobie nieskazitelną czystość butelek swojego dziecka jak również innych jego naczyń a nawet zabawek. Najczęściej jednak sterylizatory stosowane są do wyparzania butelek do mleka oraz smoczków. Sterylizacja służy do ochrony dziecka przed niebezpiecznymi bakteriami aż do momentu kiedy nabierze ono odporności na nie. Te groźne bakterie mogą powstawać z pozostałości pokarmu w niedostatecznie dobrze wymytych butelkach. Dlatego wyparzacz do butelek odgrywa tak ważną rolę w pierwszych latach życia naszego dziecka. Ważne jest też to, że sterylizacja odbywa się bez użycia środków chemicznych. W ofercie naszego sklepu znaleźć można sterylizatory wiodących marek t.j. Avent, Tommee Tippee, NUK czy Dr Brown's. Są niewielkich rozmiarów i nie zajmą dużo miejsca w kuchni a mimo to sterylizują kilka butelek jednocześnie.
Na rynku znajdziemy dwa podstawowe typy sterylizatorów. Pierwszym jest sterylizator mikrofalowy. Jak sama nazwa wskazuje ten sterylizator parowy działa po włożeniu go do kuchenki mikrofalowej a sama sterylizacja odbywa się w wyniku działania pary wodnej.
Droższym lecz wygodniejszym urządzeniem jest sterylizator do butelek elektryczny. Działa on zupełnie automatycznie a obsługa ogranicza się na uzupełnieniu wody i włożeniu – wyjęciu produktów. Sterylizatory elektryczne to urządzenia stworzone dla rodziców którzy cenią swój czas i wymagają wzorowej funkcjonalności.
Wyparzarka do butelek mimo że nie jest produktem koniecznym, to niezwykle przydatnym w każdym domu z małym dzieckiem. Zyskujemy dzięki niej pewność, że produkty które nasze dziecko bierze do ust są czyste i bez szkodliwych bakterii.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Produkt dodany do ulubionych