Wkładki laktacyjne

wkładki laktacyjne dla mamWkładki laktacyjne jednorazowe i wielorazowe

W okresie karmienia, kobieta podczas laktacji powinna używać jednorazowych wkładek laktacyjnych. Zapobiegnie to zabrudzeniu bielizny i ubrania. Ponieważ wkładki przepuszczając powietrze sprzyjają pielęgnacji brodawek staje się to ich dodatkową zaletą, jak również i to, że pomagają utrzymać higienę która w okresie karmienia jest niezwykle ważna. Ergonomiczne kształty wkładek optymalnie dopasowują się do piersi. Najważniejszą ich cechą musi być bardzo dobra chłonność wilgoci i nadmiaru pokarmu. Również materiał z którego są wykonane powinien być delikatny i miękki aby nie podrażniać wrażliwej skóry piersi. Dobrze jest jeśli wkładki posiadają szerokie samoprzylepne paski mocujące, które zapobiegają przesuwaniu się wkładki wewnątrz biustonosza i zapewniają dyskrecję podczas ich noszenia. Pozwoli to młodym mamom w tym czasie czuć się zawsze świeżo i komfortowo.
Ciekawym produktem który również można śmiało polecić są wielorazowe wkładki laktacyjne. Produkowane są przez kilka czołowych na rynku polskim firm. Wkładki laktacyjne wielorazowe można bez obawy prać i zgodnie z nazwą wielokrotnie używać. Pomimo, że są droższe w zakupie to w ogólnym rozrachunku pozwalają oszczędzić.
Jednorazowe wkładki laktacyjne są natomiast dużo wygodniejsze w użytkowaniu. Producenci tacy jak Nuk, Babyono czy Canpol często robią promocje oferując duże opakowania w niezwykle atrakcyjnych cenach. Innymi firmami godnymi zaufania są tacy producenci wkładek laktacyjnych jak Avent, Tommee Tippee, Medela, czy niedoceniany a jednocześnie bardzo dobry na rynku polskim Lansinoh.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji
Produkt dodany do ulubionych