Pinokio - Little Car

Pajacyk Pinokio Little CarKolekcja Little Car firmy Pinokio to nowa urocza propozycja. Tematyka podobnie do jednej z wcześniejszych kolekcji nawiązuje do motoryzacji i aut tak bardzo lubianych przez małych i dużych chłopców ;).  Na szczególną uwagę zasługuje kolorystyka, która wyjątkowo przypadła nam do gustu. Na "żywo" produkty prezentują się uroczo. Szczególnie w oko wpadają ubranka niemowlęce uszyte z materiału ecru w delikatne paseczki. Poza ecru część produktów wykonano w stonowanej zieleni oraz turkusie. Dla osób szukających ciemniejszych odcieni przygotowano również produkty w graficie z ciekawym nadrukiem w kolekcyjne autka. 

Kolekcja Pinokio Little Car wykonana została z wysokiej jakości materiałów, gdzie króluje bawełna 100%. Firma zadbała również o kroje poszczególnych produktów. Ubranka Pinokio Little Car są wygodne i komfortowe dla dziecka. W produktach takich jak body czy pajacyk rozpięcia po całej wysokości pozwalają na wygodne przebranie dziecka.

W ramach kolekcji znajdziemy takie popularne produkty jak ww. body, pajacyki, śpioszki oraz odzież cieplejszą w postaci bluzy, spodenek czy stale modnych pumpów.

Zdobienia produktów Little Car wykonane zostały bezpiecznymi farbami wodnymi. Na części asortymentu znajdują się również subtelne naszywki z autkiem.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Produkt dodany do ulubionych