Półśpiochy

Półśpiochy niemowlęce - wygodne i praktyczne

Element odzieży którego głównym zadaniem jest ochrona nóżek dziecka przed chłodem. Dzięki temu że chronią również stopy malucha są lubiane przez rodziców. Zaletą jest również wygodne użytkowanie - możliwość szybkiego zdjęcia i założenia.

Pokazano 1-24 z 64 pozycji

Jak wyglądają półśpiochy dla dzieci?

Półśpiochy dla niemowląt wyglądem przypominają śpioszki niemowlęce z obciętą górną częścią. Aby półśpiochy niemowlęce utrzymywały się na swoim miejscu i nie zsuwały się wyposażone są w szeroki ściągacz. Kupując półśpiochy dla noworodka rodzice powinni wybierać produkty sprawdzonych firm , gdyż ważnym jest aby nie uciskały one nadmiernie na delikatny brzuszek dziecka. Zwracajmy na to uwagę wybierając do wyprawki półśpiochy 56, czy półśpiochy 62 czyli dwa najmniejsze rozmiary które zwykle kompletujemy na samym początku. Dużą zaletą półśpiochów jest zakrywanie stopek dziecka i zabezpieczenie tym samym przed nadmiernym wychłodzeniem. 

Z czego są wykonane półśpioszki?

Półśpioszkiw znakomitej większości szyte są z bawełny 100% i z pewnością jest to odpowiedni materiał. Połśpiochy dla dziewczynki ozdabiane są często dodatkami w postaci falbanek czy delikatnych wstążeczek. W naszym sklepie abc-bobasa.pl kupisz półśpioszki tanio i wygodnie. Oferujemy wiele rozmiarów i modeli. Dostępne są zarówno jednobarwne uniwersalne kroje jak i modele pochodzące z kolekcji idealnie zestawionych kolorystycznie. Polecamy półśpiochy Pinokio, Eevi – Ewa Klucze czy innych polskich firm. 

Produkt dodany do listy życzeń

Nasz sklep używa plików "cookie".