Półśpiochy

Wygodne półśpiochy niemowlęce 

Element odzieży którego głównym zadaniem jest ochrona nóżek dziecka przed chłodem. Dzięki temu, że chronią również stopy malucha są lubiane przez rodziców. Zaletą jest również wygodne użytkowanie - możliwość szybkiego zdjęcia i założenia.

Pokazano 1-24 z 66 pozycji

Jak wyglądają półśpiochy dla dzieci?

półśpiochy dla niemowlakaPółśpiochy dla niemowląt wyglądem przypominają śpioszki niemowlęce z obciętą górną częścią. Aby półśpiochy niemowlęce utrzymywały się na swoim miejscu i nie zsuwały, wyposażone są w szeroki ściągacz. Kupując półśpiochy dla noworodka rodzice powinni wybierać produkty sprawdzonych firm, gdyż ważnym jest aby nie uciskały one nadmiernie na delikatny brzuszek dziecka. Zwracajmy na to uwagę wybierając do wyprawki półśpiochy 56, czy półśpiochy 62, czyli dwa najmniejsze rozmiary będące zwykle jednym z elementów wyprawki niemowlęcej. Dużą zaletą półśpiochów jest zakrywanie stopek dziecka i zabezpieczenie tym samym przed ich wychłodzeniem. Nie musimy wtedy używać dodatkowych skarpet, chyba że uznamy że temperatura otoczenia jest na tyle niska, że warto również i je zastosować.

Z czego wykonane są półśpioszki?

Półśpioszki w znakomitej większości szyte są z bawełny 100% i z pewnością jest to odpowiedni dla nich materiał. Są produktem, który styka się bezpośrednio z ciałem dziecka a więc bawełna użyta do ich wykonania powinna posiadać odpowiednie certyfikat. Da nam to pewność, że nie będzie uczulać i powodować podrażnień. 

Półśpiochy - doskonałe dla chłopca i dziewczynki

Jest to element bielizny niemowlęcej uniwersalny. Półśpioszki dla chłopca posiadają jednak zwykle prosty krój. Dużo ciekawiej mogą się prezentować półśpiochy dla dziewczynki. Ozdabiane są bardzo często dodatkami w postaci falbanek, czy delikatnych wstążeczek. W naszym sklepie dla niemowląt abc-bobasa.pl kupisz półśpioszki tanio i wygodnie. Dostępne są zarówno jednobarwne uniwersalne wzory jak i modele pochodzące z dedykowanych kolekcji idealnie zestawionych kolorystycznie. Szczególnie polecamy produkty polskich marek odzieżowych. Kupując ubranka Pinokio, Makoma, czy Nicol mają Państwo pewność, że są to produkty wygodne, bezpieczne oraz trwałe.

Z czym łączyć półśpioszki?

Rodzice najczęściej zakładają je w komplecie z body niemowlęcym. Oba ubranka doskonale się uzupełniają. Można również pomyśleć o połączeniu półśpioszków z kaftanikami lub koszulkami.

Produkt dodany do listy życzeń