Płatki dla niemowląt

płatki dla niemowlątPłatki kosmetyczne dla niemowląt używane są do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. Waciki dla niemowląt mają dużą miękką powierzchnię którą wygodnie można wykorzystać do rozprowadzenia kremu czy oliwki na powierzchni skóry dziecka. Płatki dla niemowląt pozwalają na delikatną pielęgnację. Warto o nich pomyśleć, już w momencie kompletowania wyprawki dla noworodka.

Waciki dla niemowląt, jak powinny być wykonane?

Skóra niemowlaka jest niezwykle delikatna i podatna na podrażnienia. Wszelki produkty, które mają z nią bezpośredni kontakt powinny być delikatne. Również w przypadku płatków dla niemowląt obowiązuje ta zasada. W pielęgnacji niemowlęcia warto stosować przede wszystkim materiały pochodzenia naturalnego. Stąd najbardziej cenione są płatki kosmetyczne dla niemowląt wyprodukowane z czystej bawełny. 

Płatki kosmetyczna dla niemowląt - zastosowanie

Płatki kosmetyczne dla maluchów doskonale sprawdzają się podczas wszelkich czynności pielęgnacyjnych. Mogą być z powodzeniem używane podczas pielęgnacji z użyciem wody, oliwki i pudru. Sprawdzą się wszędzie tam gdzie rodzice mają największy problem, czyli w przemywaniu fałdek skórnych, pachwin i pach malucha.

Doskonałym uzupełnieniem dla płatków są patyczki do uszu dla niemowląt.

Waciki i płatki Kindii

Marka Kindii dostarcza produkty najwyższej jakości. Rodzice często wybierają waciki Kindii już od pierwszych dni życia dziecka. Płatki Kindii dostępne są również w wersji Bamboo. Do ich produkcji wykorzystywana jest wtedy wiskoza pozyskana z bambusa. Bambus posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.

Produkt dodany do ulubionych