Pieluszki

pieluchy wielorazowe tetrowePieluchy wielorazowe i jednorazowe

Okres niemowlęcy nieprzerwanie związany jest z korzystaniem z różnego rodzaju pieluszek. Wraz z biegiem lat producenci wymyślają coraz to nowsze rozwiązania aby ulżyć rodzicom w codziennej opiece oraz zaoferować produkty najwyższej jakości. Rozróżniamy dwa podstawowe grupy tj. pieluchy wielorazowe i pieluszki jednorazowe.
Pieluchy jednorazowe zwane potocznie pampersami używane są przez prawie każdą mamę noworodka czy niemowlaka. W dzisiejszych czasach potrzeba nie małego samozaparcia aby świadomie do pieluchowania używać pieluszek tetrowych co wiąże się co prawda z oszczędnościami lecz również dużo większym nakładem pracy rodzica. Pomimo tych trudności nadal można spotkać takich rodziców którzy świetnie sobie z tym radzą. Pampersy dostępne są obecnie w bardzo atrakcyjnych cenach więc argument oszczędności w miarę upływu lat ma coraz mniejsze znaczenie.
Pielucha wielorazowa dostępna jest pod różnymi postaciami. Zdecydowanie najpopularniejsze są pieluchy tetrowe i flanelowe. Są to pieluch bawełniane których jednocześnie cena jest bardzo niska i wysoka funkcjonalność w codziennej opiece nad dzieckiem. Oferta pieluszek wielorazowych jest bardzo szeroka i nie zawsze młody rodzic który nie ma doświadczenia wie jaka ilość będzie optymalna i nie przesadzona . Jeśli kompletujemy pieluchy wielorazowe sklep posiadający ich pełną ofertę z pewnością nam doradzi jaka ilość będzie odpowiednia na początek.
Ponieważ są to produkty które bezpośrednio będą miały styczność ze skórą dziecka starajmy się aby kupować polskie pieluchy wielorazowe, gdyż ich jakość jest nieporównywalnie wyższa od importowanych. Polskie pieluszki wielorazowe posiadają też zwykle wszystkie niezbędne atesty.

Pokazano 1-24 z 388 pozycji
Produkt dodany do ulubionych