Śliniaki

sliniak

Praktyczne i kolorowe śliniaczki dla niemowląt

Kiedy maluszek zaczyna dostawać pierwsze posiłki na łyżeczce każda mama z pewnością doceni śliniak dla niemowlaka. Uchroni on ubranko przed nadmiernym zabrudzeniem i koniecznością przebierania po każdym posiłku. Śliniaczki dla niemowląt wykonywane są z różnych materiałów warto jednak zwrócić uwagę czy wewnętrzna ich warstwa podszyta jest wodoodpornym materiałem, który nie pozwoli zabrudzeniom dostać się do ubrań. Śliniaki dla dzieci występują w różnych rozmiarach. Warto zwrócić na to uwagę gdyż zakup za małego lub za dużego może być dla dziecka mało komfortowe. Śliniaczek może być mocowany zarówno na troczki jak i na delikatne rzepy. Oba rozwiązania są praktyczne i mają swoich zwolenników.

Dla starszych dzieci często praktykowany jest śliniak z rękawkami. Rękawki dodatkowo zabezpieczają większy obszar odzieży i zabezpieczają śliniaczek przed przemieszczaniem.

W przypadku maluszków którym jedzenie łyżeczką sprawia kłopot i często pokarm ląduje niżej proponujemy śliniak z kieszonką. Kieszonka wyłapuje wszystko to co wylądowałoby na nóżkach lub podłodze.

Kiedy wybieramy się z dzieckiem na spacer lub dłuższą podróż można zabrać ze sobą śliniaki jednorazowe. Pakowane są zwykle w większy komplet i po posiłku możemy je wygodnie wyrzucić do śmieci. Pod szją.y

Dla wymagających rodziców producenci oferują śliniaczki wykonane z czystej bawełny posiadające dodatkowo miękko wykończoną krawędź która styka się szyją. Co prawda nie jest to konieczne lecz daje pewność, że jakkolwiek śliniaczek się ułoży to nie będzie przeszkadzał dziecku

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą śliniaków takich firm jak Babyono, Canpol, Tommee Tippee.

Pokazano 1-24 z 57 pozycji
Produkt dodany do ulubionych