Nicol

Ubranka Nicol - wysokiej jakości polska odzież niemowlęca

Logo marki NicolFirma Bamar Nicol od wielu lat dostarcza rodzicom wyjątkowe produkty dla dzieci. Marka Nicol to 10 lat tradycji i doświadczenia. Od początku powstania marki przyjęto założenie, że produkty będą kierowane do najmniejszych maluchów, czyli tych które wymagają najwyższej jakości bezpiecznej odzieży niemowlęcej.

Jedną z wielu zalet marki jest jej krajowe pochodzenie. Wszystkie produkty w ramach kolekcji powstają w Polsce. Ubranka szyte są z certyfikowanych materiałów

Dzięki temu, że pracownicy firmy mają pełną kontrole nad procesem przygotowywania odzieży, Nicol jest w stanie dostarczyć klientom najwyższej jakości produkt. Asortyment firmy jest również regularnie sprawdzany przez niezależne instytucje co umożliwiło marce uzyskanie  dla produktów certyfikatu „bezpieczny dla dziecka”.

Kolekcja Bunny Girl
Kolekcja Nicol - Bunny Boy
Kolekcja Nicol Pola
Kolekcja Nicol Leo
Kolekcja Nicol Indian
Pokazano 1-24 z 55 pozycji

Firma Nicol jako uznany na rynku polskim producent stara się aby każda kolejna kolekcja była wyjątkowa. Zarówno dla dziewczynek jak i chłopców powstają produkty, które cechują się elegancją i komfortem. Kupując produkty sygnowane logo marki Nicol mamy pewność, że nasze dziecko ubrane będzie stylowo.

Firma Bamar Nicol od 2010 roku pomaga chorym dzieciom w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem ”Parasol dla życia”.

Produkt dodany do listy życzeń

Nasz sklep używa plików "cookie".