Spacery i podróże

Na każde wyjście z maluszkiem rodzice powinni odpowiednio się przygotować. Jednym z ważniejszych kryteriów jest z pewnością pogoda do której powinien być dostosowany zarówno ubiór jak i akcesoria, które powinny zostać zabrane. Nawet jeśli pora roku należy do tych cieplejszych to pamiętajmy, że spacer z niemowlakiem to nie lada wyzwanie i powinniśmy być przygotowani na każdą ewentualność. Wychodząc z wózkiem zabierzmy ze sobą zarówno parasolkę do wózka jak i folia przeciwdeszczową czy moskitierę na owady. To elementy które bardzo się przydają a nie zajmują dużo miejsca. Nawet jeśli jest ciepło nie zapomnijmy przynajmniej o cieńszym kocyku który w razie potrzeby (np. chłodniejszy wiatr) ogrzeje dziecko.

Poza akcesoriami w ofercie posiadamy również wózki oraz foteliki nosidełka które są w dzisiejszych czasach niezbędnymi elementami każdej wyprawki bez których dziecko często nie jest wypuszczane ze szpitala. Kosz wózka czy fotelika zależny jest od wymagań rodziców lecz podstawowe modele wózków polskiej produkcji cenowo prezentują się bardzo atrakcyjnie zachowując przy tym wysoką jakość i trwałość.

Szukając fotelika każdy rodzic powinien pamiętać o spełnieniu przez niego odpowiednich wymagań i posiadaniu certyfikatów świadczących o bezpieczeństwie naszej pociechy.

Pokazano 1-24 z 223 pozycji
Produkt dodany do ulubionych