Jak wynika z przeprowadzonych badań zakupy w internecie robi prawie co drugi Polak. Zakupy w internecie posiadają wiele zalet, m.in.: oszczędność czasu i pieniędzy, możliwość zapoznania się z opiniami klientów na temat sklepu czy danego produktu, nie ma kolejek i wszystko jest dostarczone pod same… drzwi! Podczas decydowania się na zakupy internetowe niezwykle istotny jest przede wszystkim jeden aspekt: bezpieczeństwo.

Jak dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów?

Bezpieczeństwo danych osobowych

Dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczyć dane osobowe naszych klientów. Klienci przekazują swoje dane osobowe (do realizacji zakupu lub podczas logowania na konto), a my zabezpieczamy je podczas każdej transmisji. Korzystamy z najbardziej bezpiecznych rozwiązań, czyli z narzędzia szyfrującego protokołu SSL. 

Wykorzystujemy środki nie tylko techniczne, ale również organizacyjne. Podejmujemy wszelkie działania zabezpieczające podczas procesu przetwarzania danych (polityka bezpieczeństwa i zarządzanie systemem informatycznym, który służy do przetwarzania danych osobowych).

Certyfikat SSL

Protokół SSL to protokół sieciowy używany do bezpiecznych połączeń internetowych. Jest priorytetem podczas szyfrowania na WWW i uznaję się, że daję wysoki stopień bezpieczeństwa. Protokół SSL jest uznawany za jedną z najlepszych metod zapewniających bezpieczeństwo w transakcjach finansowych.

Dobrze zapakowana i ubezpieczona przesyłka

Istotnym aspektem dla nas jest to, by produkty, które otrzyma każdy klient dotarły w idealnym stanie, dlatego dużą wagę przykładamy do odpowiedniego zabezpieczenia wysyłanych towarów, a także do ubezpieczenia przesyłki.

Monitorowane stanowisko pakowania

Nagrywamy pakowanie Państwa paczek, aby w razie nieprzewidzianych kłopotów móc szybko zareagować

Produkt dodany do ulubionych