Zabezpieczenia

Kiedy maluszek zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki nowe zakamarki domu stają przed nim otworem i stanowią nie lada atrakcję. Odpowiedzialni rodzice powinni pamiętać, że większość elementów składających się na wyposażenie standardowego pokoju może stanowić niebezpieczeństwo dla dziecka i grozić nieprzyjemnym urazem. Zwykłe drzwi, szafki czy szuflady dla niemowlaka który uwielbia zaglądać wszędzie są dość niebezpieczne i warto pomyśleć zawczasu o właściwym ich zabezpieczeniu.

Właściwe zabezpieczenie mieszkania to również komfort psychiczny dla rodzica. Oczywiście podczas opieki nad dzieckiem często należy mieć jak popularnie słyszymy „oczy na około głowy” jednakże zakup najpopularniejszych zabezpieczeń to ulga dla rodzica w 90% sytuacji.

W dziale tym staraliśmy się zebrać dla Państwa najbardziej popularne i praktyczne zabezpieczenia dla niemowląt. Koszt zakupu jest niewielki a ograniczyć możemy ryzyko wystąpienia nieprzyjemnej sytuacji. Zabezpieczenia dla dziecka pogrupowano w działy dzięki czemu w łatwy sposób znajdą Państwo interesujący i potrzebny asortyment.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji
Produkt dodany do ulubionych