Pinokio ubranka niemowlęce

ubranka PinokioUbranka Pinokio - polska odzież niemowlęca z certyfikatem "Bezpieczny dla dziecka"

Firma Pinokio ubranka dla dzieci produkuje z najwyższą dbałością zarówno w przypadku doboru odpowiednich materiałów do produkcji, jak i detali, które sprawiają, że jest to odzież wygodna i praktyczna. Przepiękne kolekcje stale podbijają serca rodziców. Pinokio oferuje produkty doskonale wykonane i trwałe. Ubranka Pinokio od A do Z powstają w Polsce.

Pokazano 1-24 z 212 pozycji

Ubranka marki Pinokio - śliczne i praktyczne kolekcje dla najmłodszych

Firma Pinokio ubranka tworzy troszcząc się nie tylko o oryginalny wygląd lecz również pełną funkcjonalność. Dla wygody malucha stosowane są specjalne kliny pozwalające na wygodne utrzymanie pieluszki oraz specjalne stopery w nogawkach które zapobiegają zbyt dużemu przesuwaniu się nogawek. Na uwagę zasługuje również oryginalna kolorystyka. 

Długa historia marki Pinokio

Odzież dziecięca Pinokio to wiele lat tradycji i doświadczenia. Firma swoje produkty tworzy już ponad 20 lat. Pinokio odzież dla niemowląt szyje wyłącznie w Polsce. Ma dzięki temu całkowitą kontrolę zarówno nad materiałem jak i procesem produkcyjnym. Pierwsza odzież niemowlęca Pinokio powstała w 1991 roku. Szybko została doceniona przez mamy szukające dla swoich pociech produktów bezpiecznych i praktycznych. 

Bezpieczne produkty z certyfikatami

Pinokio to producent ubranek niemowlęcych który jako jeden z nielicznych w Polsce może się poszczycić posiadaniem przez jego wyroby certyfikatu „Bezpieczny dla dziecka” nadanym przez Instytut Włókiennictwa. Oznacza to  że wyroby tekstylne zostały przebadane pod kątem jakości wykonania, bezpieczeństwa użytkowania, oraz wpływu na środowisko. Firma Pinokio certyfikat ten zdobyła już w 2010 roku.

Oryginalny design i wzornictwo 

Produkowana przez firmę Pinokio odzież niemowlęca oferowana jest w formie kolekcji gdzie każdy rodzic może skompletować dla swojego dziecka szereg pasujących do siebie elementów. Pinokio ciuszki dziecięce tworzy w najróżniejszej kolorystyce starając się jednocześnie produkować modne i ciekawe zestawienia. Polskie ubranka dla niemowląt firmy Pinokio stale zyskują popularność i często są polecane kolejnym rodzicom przez zadowolone z ich jakości mamy. Firmę Pinokio niezmiernie cieszy to zaufanie i robi wszystko aby każde kolejna odzież niemowlęca Pinokio prezentowała coraz to wyższą jakość. 

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Znajdą tu Państwo zarówno bieżące kolekcje jak i wyprzedaż poprzednich modeli ubranek sezonowych lub atrakcyjne promocje. Oferując odzież Pinokio sklep abc-bobasa.pl poszczycić się może jednymi z najlepszych cen i szerokim wyborem.

Produkt dodany do ulubionych