Chusteczki pielęgnacyjne

chusteczki pampers sensitiveChusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt

Chusteczki nawilżane dla niemowląt produkowane są z myślą o właściwej pielęgnacji dzieci. Doskonale sprawdzają się szczególnie podczas przewijania maluszka. Chusteczki nawilżane dla dzieci oferowane są w poręcznych opakowaniach wyposażonych w wygodne zamknięcie z paskiem klejącym. Używając chusteczki dla niemowląt należy koniecznie pamiętać o szczelnym zamknięciu opakowania. Pozostawienie opakowania w stanie otwartym grozi całkowitym wysuszeniem wszystkich chusteczek.
Mokre chusteczki dla niemowląt nasączane są łagodnym płynem z przewagą wody. Dodatkowo znajdują się tam również substancje pielęgnujące i zapachowe. Niektóre rodzaje mogą mięć nawet dodatki w postaci zdrowego aloesu.
Chusteczki pielęgnacyjne dla niemowląt łatwo przechowywać kiedy mamy pod ręką pudełko na chusteczki nawilżane. Pudełko na chusteczki pielęgnacyjne wyposażone w szczelne i wygodne zamknięcie pozwala przechowywać chusteczki przez bardzo długi czas bez obawy o ich wyschnięcie. Jeśli już dojdzie do wyschnięcia opakowania sytuację można uratować poprzez każdorazowe przepłukanie chusteczki bezpośrednio przed jej użyciem.
Wybierając chusteczki mokre dla dzieci szukajmy tych które nie posiadają zbyt dużej ilości substancji dodatkowych. Zdecydowanie zmniejsza to ryzyko wystąpienia podrażnienia lub uczulenia. Jeśli mamy obawę co do zbyt dużej ilości substancji zawartej w chusteczce zawsze można ją przepłukać bieżącą wodą. Niestety niektóre dzieci źle reagują na substancje zawarte w intensywnie nawilżanych chusteczkach.
Polecamy szczególnie produkty Kindii oraz chusteczki Pampers sensitive. Oznaczenie sensitive określa produkty dla delikatnej skóry więc kupując tak oznaczone chusteczki jest duża szansa, że zawartość substancji dodatkowych jest niewielka.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Produkt dodany do ulubionych