Siateczki do pokarmu

gryzak na owoceGryzak do owoców dla niemowląt

Kiedy dziecko osiągnie wiek w którym rodzic poza mlekiem chce zacząć wprowadzać pokarmy stałe warto pomyśleć o produkcie który pozwoli na bezpieczne podawanie jedzenia. Gryzak do owoców pozwala dziecku poznać ich smak bez ryzyka zakrztuszenia się zbyt mało rozdrobnionymi fragmentami. Gryzak na owoce ma konstrukcję opartą na siateczce plastikowej lub silikonowej. Siateczka do owoców dla niemowląt jest produktem bezpiecznym i trwałym jeśli jednak jej stan wzbudza nasze wątpliwości warto dokupić zapasowe końcówki.
Siateczka do karmienia nadaje się nie tylko do owoców. Rodzice mogą w niej serwować dziecku również warzywa, czy inne produkty które chcielibyśmy aby malec zasmakował.
Siateczka do podawania pokarmów produkowana jest przez takie firmy jak Akuku, Canpol czy Babyono. Siateczki do jedzenia dla niemowląt występują w różnej kolorystyce.
Gryzak z siateczką to doskonały produkt dla każdego rodzica dziecka w wieku niemowlęcym. Dzięki niemu niwelujemy ryzyko zbyt małego rozdrobnienia i w efekcie zakrztuszenia.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Produkt dodany do ulubionych