Czarne body niemowlęce

czarne body niemowlęceCzarne body niemowlęce doskonale sprawdza się na co dzień i przy okazji różnych uroczystości. Może ono stanowić idealną bazę do oryginalnej stylizacji dziecka. W obecnych czasach kiedy rodzice nie obawiają się odważnej kolorystyki jest to niezwykle popularny produkt.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Jakie body niemowlęce warto kupić?

Kupując body dla dziecka warto zwrócić uwagę na dwa podstawowe elementy. Pierwszym z nich jest materiał, a drugim krój.

Szukając produktu uszytego z odpowiedniego materiału warto zdecydować się na sprawdzoną bawełnę. Bodziaki wykonane z niej są łatwe w praniu oraz nie powodują podrażnień na delikatnej skórze dziecka. Rodzice którym zależy na wyższej jakości i mogą sobie pozwolić na droższe produkty mogą rozważyć zakup ubranek z bawełny organicznej. Bez względu na rodzaj bawełny warto wybrać produkty wykonane z certyfikowanych materiałów. Mamy wtedy pewność, że materiał przebadano w kontekście kontaktu ze skórą. Decydując się na odzież pochodzącą z Polski otrzymujemy sprawdzone produkty, które będą bezpieczne dla naszego dziecka.

W ofercie sklepu znajdą Państwo czarne body dla niemowlaka w kroju rozpinanym po całej wysokości oraz ze standardowym rozpięciem na ramionku. Jeśli tylko występuje odpowiedni rozmiar zawsze warto wybrać body rozpinane kopertowo.

Zalety body kopertowego:

  • Niezwykle łatwe w ubieraniu i rozbieraniu
  • Mniej stresu dla dziecka podczas czynności pielęgnacyjnych

Jak wybrać rozmiar szukając czarnego body dla dziecka?

Jeśli kompletujemy wyprawkę i mają to być pierwsze ubranka naszego dziecka, warto zdecydować się na rozmiar 56 i 62. Dla dzieci o niskiej masie urodzeniowej dedykowane są rozmiary 44,48,52. 

Produkt dodany do ulubionych