Przeciw odparzeniom

sudokremZdrowa pupa kosmetyki hipoalergiczne przeciw odparzeniom

Prawidłowa pielęgnacja okolic pupy noworodka jest niezwykle ważna i potrafi sprawiać rodzicom wiele problemów. Aby ryzyko podrażnień było jak najmniejsze należy przede wszystkim prawidłowo pielęgnować maluszka i nie dopuszczać do zbyt długiego kontaktu skóry dziecka z mokrą pieluszką. Oczywistym jest fakt iż nie sposób ten kontakt całkowicie wyeliminować jednakże troska o prawidłowe przewijanie noworodka zaowocuje mniejszą ilością podrażnień skórnych.
Rodzice zastanawiając się co na odparzenia pieluszkowe pupy u niemowlaka stosować w dzisiejszych czasach mają ogromny wybór. Zaczerwieniona i odparzona pupa niemowlaka to dyskomfort dla dziecka które trzeba traktować bardzo poważnie. Maść na odparzenia dla niemowląt oferowana jest pod różnymi postaciami przez szereg firm. Kiedy kupujemy krem na odparzenia zwróćmy uwagę aby wybierać produkty hipoalergiczne. Nie oznacza to niestety, że wybrany krem przeciw odparzeniom będzie tolerowany przez skórę naszego dziecka. Zdarzają się sytuacje podrażnień i braku tolerancji. Jeśli taka się zdarzy należy natychmiast zmienić produkt na inny. Kiedy stosujemy odpowiednie kosmetyki pupa naszego dziecka ma zdrowy kolor bez nadmiernego zaczerwienienia.
Krem na odparzenia dla dzieci zawiera substancje kojące i chroniące przed czynnikami drażniącymi np. lanolina i regenerujący tlenek cynku.
Popularne są szczególnie: sudocrem czy linomag na odparzenia.
Polecamy również produkty Skarb Matki oraz Nivea.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Produkt dodany do ulubionych